Kalendoriuje – geriausi vaikų piešiniai

Geriausi vaikų darbai pateko į įstaigos išleistą kalendorių. Autorės nuotr.

„Sodros“ Mažeikių rajono skyriuje atidaryta pradinių klasių moksleivių piešinių paroda – „Sodra“ vaikų akimis“. Geriausi vaikų darbai pateko į įstaigos išleistą kalendorių. Kiekvienas metų mėnesio kalendoriaus lapas papuoštas dviejų moksleivių piešiniais.


Supažindino su veikla 

Išleista šimtas „Sodros“ Mažeikių skyriaus kitų metų kalendoriaus egzempliorių, kiekvieno mėnesio lapą puošia miesto pradinukų piešiniai. 

Autorės nuotr.

Įstaigos vadovė Laima Nagienė „Santarvei“ sakė, kad idėja bendradarbiauti su mokyklomis kilo rugsėjo mėnesį, o spalį viskas įgavo pagreitį – „Sodros“ darbuotojai važinėjo po mokyklas ir supažindino moksleivius su savo darbu, kokias jie atlieka funkcijas.

„Esame pastebėję, kad net suaugusiojo paklausus, jis ne visada gali paaiškinti, kas iš tiesų yra „Sodra“ ir ką ji veikia. O ką jau kalbėti, apie vaikus. Todėl ir nusprendėm įgyvendinti edukacinę programą, pagal kurią vaikai buvo supažindinami su mūsų veikla“, – kalbėjo L. Nagienė.
Šioje edukacinėje programoje dalyvavo pradinukai iš Kazimiero Jagmino ir „Žiburėlio“ pradinių  bei Pavasario ir Kalnėnų pagrindinių mokyklų.
Ateityje planuojama į panašias edukacines programas įtraukti ir daugiau mokyklų.


Fantazijos įvairovė 

Mokinių darbus vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš dailės specialistų, mokytojų ir „Sodros“ darbuotojų. 
„Peržiūrėjus visus vaikų darbus paaiškėjo, kad vaikai „Sodrą“ mato ir įsivaizduoja skirtingai. Vieniems ji tarsi laivas, blaškomas vėjų, kitiems tarsi kiaulė taupyklė su paršiukais, bet ne tik kaupianti pinigus, o ir juos dalijanti“, – sakė vienas iš vaikų piešinių vertintojų dailės mokytojas Aleksandras Novakas.
„Santarvės“ kalbinti mažieji mažeikiškiai, dalyvavę konkurse, prisipažino labai džiaugiąsi, kad jų piešiniais yra papuoštas kitų metų „Sodros“ kalendorius. Todėl dabar turėsiantys ką parodyti ir kuo pasigirti savo draugams ir artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto