Kalnėnų pagrindinėje – kalėdiniai stebuklai

Baigiamojoje spektaklio dalyje visi artistai į sceną nebesutilpo. Nuotrauka iš mokyklos albumo

Kalnėnų pagrindinėje mokykloje gražia tradicija tapo kasmet prieš Kalėdas mokinių tėvelius,  mokinius, būsimuosius šios mokyklos mokinius – ikimokyklinukus pakviesti į kalėdinį koncertą. Šiais metais tai buvo muzikinė pasaka „Snieguolė ir septyni nykštukai“.

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Daugnorienė pasakojo, kad šiemet spektaklyje vaidino itin daug vaikų nuo pirmos iki dešimtos klasės. Tai mokiniai iš mokykloje veikiančių meninės pakraipos būrelių, sceną puošė dailės būrelių lankytojai.
Prieš žiūrovų akis atgijo savitai interpretuota Snieguolės istorija. Stebino šviesų efektai, puikūs drabužiai, įtikinama vaidyba ir, be abejo, energingi šokiai, jaudinančios dainos.
„Todėl niekas nejautė nusivylimo, kai pasakos pabaigoje Snieguolę išgelbėjo ne princo pabučiavimas, o… Kalėdų senelis. Ir kaip gi kitaip – juk tuoj Kalėdos – malonių staigmenų ir stebuklų metas“, – pasakojo R. Daugnorienė.
Stebuklu galima pavadinti ir pačią muzikinę pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“, kūrybingai papasakotą kalnėniškių mokinių.

7 Atsakymai į “Kalnėnų pagrindinėje – kalėdiniai stebuklai”

 1. Jonis parašė:

  Paskaiciau straipsnio pavadinima vau galvoju ,nejaugi pris…….Arbatauskiene issviede is kreslo bet……neskesta

 2. pirmam komentavusiam... parašė:

  Gaila,kad neišmokai rašyti be klaidų, bet kitus kritikuoti išmokai kuo puikiausiai!Žodis AČIŪ rašomas be nosinės ,berašti!

 3. Roma parašė:

  O kas ją išardė ar išspardė? Te tie ir tvarko. Spardo tie, kurie neturi smegenų. Nieko nepadarysi, kad mūsų aplinkinių vandalų toks mąstymas. Vieni kuria, kiti griauna…

 4. Tadas parašė:

  Geriau būtų buvę,jei visas tas būrys būtų išėjęs į kiemą ir atstatęs išgriautą ir išspardytą naujai pastatytą tvorą aplink mokyklą.

 5. pavarot parašė:

  kada Arbatauskienė buvo oratorė? Ji yra direktorė, o ne kunigas. O direktorei svarbu tramdyti ir po savo padu laikyti darbuotojus, stipriai laikyti mokyklos vadžias, neduok Dieve, ištrūks, kol dar niekas neušgrūdo. Gerų švenčių visiems. Ir Direktorei.

 6. Gretos mama parašė:

  O man patiko viskas, kas vyko tą vakarą Kalnėnų mokykloje – ir direktorės kalba, ir muzikinė pasaka. Mielieji, artėja Kalėdos… Pasistenkite įžvelgti viską, kas gražu. Nepurvinkime kitų. Labai negražu.

 7. Ačių vaikams už pasaką parašė:

  Mokinių suvaidinta pasaka tai graži. Džiugu matyti, kad vaikai ruošiasi šventėms, stengiais ir susirinkusių žiūrovų širdyse uždegti šventinę ugnelę. Bėda tik su direktore, kasmet lemenančia tas pačias kalbas. Kad bent su intonacija, sklandžiai kalbėtų, o dabar… Nekokia iš jos kalbėtoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto