Kaltinimą sugėrovo nužudymu mažeikiškis neigia

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas šiuo metu nagrinėja mūsų rajono gyventojo nužudymo bylos aplinkybes. Kaltinamasis – 32-ejų metų mažeikiškis tvirtina, kad yra nekaltas. Jo teigimu, nusikaltimą galimai įvykdė kaimynas.

Mirė ligoninėje

Praėjusių metų rugsėjo 27 d. rytą Regioninėje Mažeikių ligoninėje mirė 56-erių metų E. S., kuris buvo rastas Mažeikiuose, Sodų gatvės daugiabučio gyvenamojo namo koridoriuje. Vyriškis dėl patirtos galvos traumos komos būsenos buvo paguldytas į ligoninę, tačiau medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.
Mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, kuris išsirutuliojo į tyrimą dėl nužudymo.
Bylos duomenimis, kuriuos skelbia Šiaulių apygardos teismas, rugsėjo 27-osios naktį daugiabučio namo devinto aukšto bute vyko išgertuvės. Bute gyvenantis 32-ejų metų V. J., apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto metu kumščiu smogė į veidą savo sugėrovui E. S., kuris nuo patirto smūgio krito ir galva trenkėsi į kietą paviršių. Kaip vėliau konstatavo medicinos ekspertai, nuo smūgio į veidą aukai lūžo apatinis žandikaulis.
Ištyrus E. S. mirties aplinkybes, kaltinimai dėl nužudymo buvo pareikšti V. J.

Konfliktas kilo per išgertuves

Bylos nagrinėjimo metu parodymus davė ne tik liudytoja, bet ir kaltinamasis, kuris savo kaltę neigia.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas informavo: „Mažeikiškis patvirtino, kad gerdamas svaigalus su E. S. susiginčijo. Pasak jo, sugėrovas jo žmoną pavadinęs gražia, tai V. J. sukėlė įtarimų ir vyrai susikivirčijo. Galiausiai V. J. sugėrovą išstūmė pro duris į laiptinės aikštelę. Kaltinamasis tikino, jog sugėrovo nemušė, tik prisilietė ranka prie veido ir lengvai pastūmė. Laiptinėje palikęs auką, V. J. su žmona bute gėrė toliau.“
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto