„Kaminario“ atstovams – du bronzos medaliai

Neimontas Paulikas (kairėje) ir Kristupas Videika iš Kėdainių grįžo su trečios vietos apdovanojimais.
Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas, kuris tradiciškai vyksta Kėdainių sporto arenoje, šiemet sutraukė daugiau kaip pusseptinto šimto karatė kovotojų iš visos Lietuvos. Tarp jų kovojo ir keturi Mažeikių karatė klubo „Kaminaris“ atstovai: Neimantas Paulikas, Kristupas Videika, Danielius Paulauskas ir Klaudijus Razma.

});

Iš čempionato mažeikiškiai grįžo su dviem bronzos apdovanojimais – nugalėję po du varžovus N. Paulikas ir K. Videika nežymiai pralaimėjo pusfinaliuose, kiti du klubo atstovai krito atrankinėse kovose.

„Šiose varžybose varžėsi vaikai nuo dešimties iki keturiolikos metų, tačiau, norint, kad kovotų lygaus pajėgumo sportininkai, į jas pateko tik tie, kurie yra iškovoję geltonus diržus (išlaikę egzaminus ir atlaikę dešimt kovų iš eilės), turi atitinkamą kvalifikaciją. Tokiose varžybose vaikai kovoja naudodami galvos, liemens...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto