„Kaminaris“ sezoną baigė kovomis labdaringame turnyre

Iš turnyro uostamiestyje „Kaminario“ atstovai grįžo su apdovanojimais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Paskutinėse šio sezono kiokušin karatė varžybose Klaipėdoje mažeikiškiai sportininkai pelnė įvairių apdovanojimų.

Tradicinis kiokušin karatė turnyras „Vilties kova Baltijos taurė 2019“, vykęs „Švyturio“ arenoje, pritraukė apie 1,8 tūkst. sportininkų iš 9 šalių. Šis turnyras pasižymi ne tik sporto varžybomis, bet ir labdara – jo metu surinktos lėšos skiriamos fondui, kuris rūpinasi sergančiaisiais onkologinėmis ligomis.
Mažeikių kiokušin karatė klubo „Kaminaris“ vadovas Sigitas Gerika „Santarvei“ pasakojo, kad turnyre gali dalyvauti įvairaus amžiaus karatekos – nuo mažiausio, penkerių metų, sportininko iki jau gerokai karatė kelyje pažengusiojo.
„Paskutinės sezono varžybos patraukė daugiau kaip dvidešimties mano auklėtinių dėmesį. Jų startas nenuliūdino – vaikai laimėjo po dvi tris kovas ir pasidabino įvairios prabos medaliais“, – sakė treneris.
Nugalėtojais tapo mažeikiškiai Gabija Odinaitė bei Estela Batiukaitė, Alanas Giedraitis, broliai Neimantas ir Nerunas Paulikai bei Gvidas Batiukas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.