Kandidatė į merus pripažinta papirkinėjusi rinkėjus

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Kovo 24 d. posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pripažino rinkimuose į Mažeikių rajono savivaldybės merus dalyvavusią konservatorę Liną Rimkienę papirkinėjus rinkėjus.
VRK aiškinosi atvejį, kai L. Rimkienė išsinuomojo Renavo dvaro sodybą, už jos nuomą iš savo lėšų sumokėjo 60 eurų ir 2018 m. gruodžio 29 d. čia surengė Juditos Leitaitės koncertą. Renginys buvo mokamas, tačiau Trečiojo amžiaus universiteto dalyviams buvo suteikta nuolaida – vietoj dešimties eurų jie mokėjo penkis.
VRK sprendimu pripažinus, kad kandidatė papirko rinkėjus, Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rajono politinės kampanijos finansavimo ataskaita bus papildyta 600 eurų išlaidomis – tiek sudarė salės nuoma ir honoraras J. Leitaitei.
Be to, VRK nusprendė kreiptis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją dėl galimo pasinaudojimo tarnybine padėtimi, kai Mažeikių rajono savivaldybės taryboje dirbanti politikė derino galimą koncerto žiūrovų pavežimą autobusu su Savivaldybės darbuotojais.

34 Atsakymai į “Kandidatė į merus pripažinta papirkinėjusi rinkėjus”

 1. Jonis to Jazminui parašė:

  Man visos tos partijos dzin BET kai vienas meslas rekia kad kitas dvokia daugiau tai jau …. klausimas konservu salininkams AR JUS PASIRUOSE PADENGTI JUSU STABO APSAUGOS ISLAIDAS ? Nes tai jusu stabas o kaina apie 300 tukst € per metus , kazkodel ne vienos kitos partijos stabo nereikia saugot ….. kaip propiesorius zviege apie partines privilegijas ir se tau boba ir devintines pats toksai pats , apie konservu partija is viso ka gali pasakyt , propiesorius anukeliui palikima paliko PARTIJA , kas masina palieka kas zemes gabala ar troba o cia PARTIJA tikras DURNIU LAIVAS

 2. Jazminas parašė:

  Ant kiek akivaizdu, kad šituos įžeidžiančius komentarus rašo vienas ir tas pats asmuo… žmogau, jei jau pili pamazgas, tai bent daryk taip ne taip akivaizdžiai. IP adresą susekti nesunku, protinguoli. Baigsis tas sutrunijusių komūniagų (socdebiloidų) valdymas Mažeikiuose… jau po truputį matosi kaip irsta jų tinklas – socdemai pralaimėjo rinkimus Mažeikiuose, ir jau atrikitinėja įsisenėję socdemai iš Mažeikių įstaigų… „Bitutė“ direktorėlė pirmoji.

 3. Jonis to Nijolei parašė:

  Saldaini mat kiso……. butu berete d@ve butum paemus be abejoniu

 4. Egidijus parašė:

  Balsavau už Vidmantą. Bet skaitant šlykštynes kuriomis apipilama Lina, natūraliai vyriškai kyla noras ją ginti. Galvoju, kad tik moterys gali kitos moters taip nekęsti. Vyrai taip nedaro. Bjauru.

 5. gyventojas parašė:

  Kiek ilgai kabės ponios Rimkienės plakatas senamiestyje priešais biblioteką? Gal čia ponia savo veidą demonstruodama įsivaizduoja, kad kelia reitingus būsimuose Prezidento rinkimuose Ingridai Šimonytei? O gal ponia iš anksto jau ruošiasi kitiems seimo rinkimams? Nesivarginkit. Vėl būsite antra. Ir poniai Rimkienei iki Šimonytės kaip iki Mėnulio ir dar trigubai tiek.

 6. Irenos padėjėjai parašė:

  pažįstamas Daivos braižas. Kam mums Rimkienės biografija? Ne ji gi merė. Eilinė moteris. gal geriau savo parašyk

 7. Irenai parašė:

  Ponia Irena, jeigu taip gerai žinote Macevičiaus biografiją, tai gal ir Rimkienės aprašytumėt? Gal padėti?:)) Gi visvien jums vienodai, kaip pati parašėte – niekas nieko gero nedirbs, ką beišrinktumėm:D

 8. Irena parašė:

  Niekas nieko gero nedirbs mums, ką beišrinktumėm. Visų nagai į save lenkti. Pamazgų papilt galima ant kiekvieno žmogaus, ne tik ant politiko. Pavyzdžiui šiandien skaitau Macevičiaus biografiją. Menkniekis atrodo, bet vistiek melas . Rašo“Su žmona Irena išauginom tris vaikus; dvi dukras ir sūnų“. Bepigu taip abstrakčiai parašyti, kai abi žmonos Irenos. Gal nereikėjo slėpti, kad su pirma žmona Irena išauginau dvi dukras. Su antra žmona Irena išauginai sūnų. Juk nuo to niekas nepasikeis. Žmonės tuokiaisi, skiriasi, bet skaitai kam kam , o merui reiktų būti tikslesniam

 9. To x parašė:

  Zuokas ne kartą laimėjo rinkimus, buvo sostinės meras, o „malonumų teikėja“ yra tik nuolatinė pralaimėtoja. Nereikia to daikto lyginti su pirštu

 10. Manau parašė:

  kai kas ir i kelnes prokakojes sakytu kad kvepia

 11. x parašė:

  Rimkienė dabar per savo FB džiaugiasi, kad nubausta už tai, kad žmonėms teikė malonumą. Pažada ir toliau teikti. Žodžiu, ponia eina Zuoko pramintais takais, kuris irgi giriasi buvęs teistas už gerus darbus.

 12. to Algis parašė:

  Tai tau padėkos reikėjo? Tikram rinkėjui nereikia nei padėkų, nei koncertų nei neįvykdomų pažadų( patikėjot Giedraičio pažadu dėl geležinkelio iškėlimo ). Tikras rinkėjas atiduoda balsą už savo kandidatą negalvodamas laimės jis ar ne. Beje, padėka buvo, reikia skaityti spaudą, o ne purvą pilti

 13. Nijole parašė:

  O tai Santarvei nebe konservatorius Balčiūnas diriguoja? Jau perėmė raudonieji?? Nepamenu kuriais metais socdemai net saldainius buvo įvynioję į savo partijos simboliką. Per prievartą buvo įbrukę saldainį ir man. Įsivaizduokite užsakyti saldainių fabrikui tokius popierėlius :)

 14. Stepas parašė:

  Na ir naujiena, na ir nusikaltimas. O jei jei. Uspaskichas koncertus rengė veltui ledus iš lėktuvo svaidė, Prunskienė šlapiankę dalijo, Šimašius arbatos paketėlius pereitais rinkimais dalijo, valstiečiai iš vis žada 100 proc. vaistus kompensuoti..galėčiau vardinti ir vardinti. Už ką balsuoti renkatės patys, o čia išpūstas muilo burbulas ir tiek. ne pirma ir ne paskutinė

 15. Xx parašė:

  Pilate toliau savo bolsevikini purva,jau nebeidomus jusu svaiciojimai,zeminate save.

 16. Mažeikietei parašė:

  Rimkienė ruošiasi emigruoti, ieškos labiau patiklių žmonių, kuriuos savo puvėsiu galėtų užbukinti.

 17. Mažeikietė parašė:

  Tikrai kur dingo Rimkienė?.Santarvė ir feisbukas lūžo nuo jos pasisakymų,įžeidinėjimų. Vienintelė nepakartojama….kur dingai?

 18. Algis parašė:

  O gal kas zinot kur dabar dingus ponia Rimkiene su savo skambiom frazem (mes galim, santarve to neparasys ir t.t), ar bent padekojo savo 30proc. rinkeju uz atiduota balsa, ar dejo i krumus ir parode savo tikra veida…

 19. Domas parašė:

  Kažkas suklydo arba nebeprisimena, kad konservatoriai buvo suskilę ir juos vedė du sąrašai, kurie turėjo 2+4 mandatus. Tai viso 6, kaip ir dabar. TAD JOKIO PROVERŽIO NEMATYT.

 20. Jazminui parašė:

  Jazminai, ne apie plakatus eina kalba, o apie papirkinėjimą!!! Matosi, kad rašai, kad tik parašyt:D

 21. Jazminas parašė:

  „Papirko“ 20 pensininkų, valio. O kad Tenio plakatas prieš rinkimus, per rinkimus, ir po jų kabėjo, tai VRK neužkliuvo?

 22. To yes parašė:

  Ar jūs neiišmanėliai ar dar kitokie. Pažiūrėkit į rinkimų rezultatus. Kokia koalicija valdys rajoną Ir kas vadovaus tarybai?
  Gal dabar patylėsit?

 23. Yas-ui parašė:

  Pataikei i desimtuka,visa teisybe

 24. yes parašė:

  Socdemai baimės pilni jaučia karjeros karaliavimo galą.Juk dar gali iškilti įvairūs nemalonumai,nes ir jie ne šventieji.Adomas ir rojuje būdamas kai kuom buvo susigundes,o čia ponai nepriklausomą Lietuvą kūrė.Daug buvo pagundų,tai ne Ieva rojuje,čia Europa paramą skyrė.Matydami komentaruose skleidžiamą pagiežą ir pyktį,visokios mintys lenda į galvą.

 25. Manau parašė:

  Rimkienė papirkinėjo rinkėjus, todėl pagal įstatymus jai negali būti suteiktas tarybos nario mandatas

 26. Brolis parašė:

  Iki Rimkienei tampant skyriaus pirmininke rajono taryboje buvo 2 konservatoriai , o dabar 6, tikriausiai todel ir sakot , kad reikia mest iš skyriaus pirmininkų , tikriausiai jaučiat , kad artėja socdemų imperijos galas . Tikslas pateisina visas priemones .

 27. AGA parašė:

  OT KOKIA KIAULE,KAIPRPM TAIP GALI ELGTIS,TIKRA SUKCIUVIENE

 28. Pašalinis parašė:

  Tai gal dabar Mažeikių konservatoriai, susipras ją išvyti iš skyriaus pirmininkės posto?
  Kitaip jų vėl laukia pralaimėjimai visuose busimuose rinkimuose.

 29. O kaipgi parašė:

  pati Rimkienė bus nubausta? Papirkinėti rinkėjus, reiškia sukčiauti, meluoti, o tai jau nuodėmė. Morališkai – skriauda. Gal iš jos pačios reikėtų paimti kokius 500 baudos kaip už moralinę žalą.

 30. to Brolis parašė:

  Jei pensininkui padarai nuolaidą ir ne rinkimų metu(ko nėra buvę) tai būtų gerai,bet kai tą nuolaidą darai rinkimų periodu tai jau blogis,nes tai darai sąmoningai,norėdamas pasirinkti kuo daugiau palankumo pinigėlius sutaupiusiųjų sąskaita.Rinkimų taisyklės parašytos aiškiai ir suprantamai tik reikia jas perskaityti ir jų laikytis.Ir tada nereikės sakyti,kad mane skriaudžia.

 31. ta va parašė:

  Rimkienės fiasko,,,tęsiasi. Toliau moterytės laukia dar daug aiškinimosi teisėsaugos pastatų salėse.Antra vertus tai suaugusio žmogaus sąmoningai pasirinktas kelias.Pirma padarau,o vėliau kaip jau pasiseks.

 32. 60 eur už dvaro nuomą? parašė:

  Tad jaunavedžiams atvykus kelioms foto kiek?

 33. Brolis parašė:

  A tai jeigu pensininkui padarai nuolaidą tai yra blogis , Lietuvoje kas dien darosi vis įdomiau .

 34. Verdiktas parašė:

  Kitaip ir būti negalėjo:D Dabar jau politinės karjeros pabaiga:((

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto