Kapėniškiai sulaikė elektros variklių vagį

Neapsikentę užplūdusių vagysčių, kapėniškiai patys sulaikė įtariamąjį ir perdavė jį policijos pareigūnams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neapsikentę užplūdusių vagysčių, kapėniškiai patys sulaikė įtariamąjį ir perdavė jį policijos pareigūnams.

Nusitaikė į elektros įrenginius

Pirmoji vagystė Kapėnuose pastebėta pirmadienio rytą – buvo apvogtas po stogine prie grūdų sandėlio esantis ventiliatorius. Vagišius nuo įrenginio nusuko elektros variklio statorių ir elektros variklio gaubtą. Įrenginio savininkui buvo padaryta dviejų tūkstančių litų žala.
Kitą dieną vietos gyventojai vėl pastebėjo vagystę prie sandėlio – šįkart vagys nusitaikė į du elektros variklius, kuriuos numontavo nuo sienos, padarydami trijų tūkstančių litų žalą. Pirmadienio vakarą varikliai dar buvo vietoje, vagišiai darbavosi naktį.

Sulaikė įtariamąjį

Žinodami, kad dar liko vagis masinančio turto, kapėniškiai antradienio naktį ir trečiadienio rytą akylai stebėjo grūdų sandėlio teritoriją. Jų įtarimai, kad vagys dar kartą gali atvykti, pasitvirtino – pusę dviejų nakties jie sulaikė keturiasdešimtmetį V. S., besikėsinųsi pavogti prie sandėlio sumontuotą elektros variklį, kurio vertė pusantro tūkstančio litų.
Įtariamasis buvo perduotas policijai ir uždarytas į areštinę. Visais trimis atvejais rajono Policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Tyrėjai aiškinasi, ar sulaikytas vyriškis yra prisidėjęs prie anksčiau įvykdytų nusikaltimų.  

3 Atsakymai į “Kapėniškiai sulaikė elektros variklių vagį”

  1. sokas parašė:

    tokius vagisius tik uzdaryti i kalejima ir nelaukti ilgiau kol visus apvagines. tokiems tik rankas ir kojas nukirsti, slykstynes,valkatos kazkokie. darbo nenori o tik vogti is kitu , bet lazda turi du galus, ir tikiuosi teisesauga teisingai juos nubaus.

  2. Skaitytojas parašė:

    Saunuoliai kapeniskai, spaudziu desine.

  3. leckava parašė:

    douk i skura tokiam draugou

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto