Kapitono įvartis lėmė pergalę

Komandos kapitonas Deividas Gineitis (kovoja dėl kamuolio) buvo aktyvus visų rungtynių metu ir pelnė vienintelį įvartį. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Antrą pergalę iš eilės Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate iškovojo FK „Atmosfera“. Tai leido mūsų komandai pakilti iki dvyliktos turnyrinės lentelės vietos.

});

Mažeikiškiai miesto dirbtinės vejos stadione šeštadienį priėmė Kauno „Žalgirį B“. Rungtynių pradžioje abi komandos sukūrė gerų progų pelnyti įvartį, tačiau jų neišnaudojo. Antrame kėlinyje dažniau atakavo mažeikiškiai, kėlinio viduryje po perdavimo iš krašto įvartį pelnė mūsų ekipos kapitonas Deividas Gineitis.

Nepaisant tolesnių abiejų komandų pastangų, šis įvartis liko vienintelis. Mažeikiškiai varžybas laimėjo rezultatu 1:0.

FK „Atmosfera“, pelniusi trečią pergalę, pakilo į dvyliktą turnyrinės lentelės vietą (tarp 16 lygos komandų), sekmadienį mūsų futbolininkų laukia dvikova Šiauliuose su vietos FA „Šiauliai B“.