Karantinas verčia bausti

Nuotr. iš SAM archyvo

Pirmoji karantino savaitė parodė, kad ne visi rajono gyventojai laikosi saviizoliacijos reikalavimų. Dėl šių pažeidimų pradėtos trys administracinės teisenos.

Karantinas Lietuvoje įvestas nuo pirmadienio ir tęsis iki lapkričio 29 d., vienas pagrindinių jo punktų yra tai, kad visose viešose vietose žmonėms, vyresniems nei šešerių metų amžiaus, privaloma dėvėti apsaugines veido priemones: kaukes, respiratorius, skydelius ar panašiai.
„Per pirmąsias keturias karantino dienas administracinių teisenų dėl šio punkto pažeidimo nepradėjome. Žmonės jau susigyveno su tuo, kad kaukes reikia nešioti, dažniausiai tik žodžiu primename, jei mūsų pareigūnai pastebi, kad kaukė nešiojama netaisyklingai, – nedengia kvėpavimo takų. Su įžūliu elgesiu, kai nevykdomi pareigūnų reikalavimai ar pastabos, nesusidūrėme.
Noriu priminti – yra Vyriausybės nutarimas ir jį reikia vykdyti, o ir patys gyventojai turi įsisąmoninti, kad kaukės padės išvengti plintančio koronaviruso“, – kalbėjo Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys.
Mažeikiškiai policijos pareigūnai šią savaitę pradėjo tris administracines teisenas dėl saviizoliacijos taisyklių pažeidimų, visiems pažeidėjams skirtos 250 eurų baudos.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Karantinas verčia bausti”

 1. zemaitis parašė:

  naivu galvot kad neuzsikresi tuo gripu, visi mes persirgsim, o kaukes cia tik kad sulaikytu ta buma , kad visi iskart nesusirgtumem, kuo greiciau persirgsi tuo paprasciau ateity gyvensi o ne visa laik slapstytis nuo gripo :)

 2. Valdas parašė:

  Pažiurékit kas dedas eifeli jokiu atstumu aikšteléj vietos nerasta visiem pofik ant visko

 3. Mažeikietis parašė:

  Ventos g., 8 yra didelis pustuštis pastatas, kuriame galima buvo įrengti laikiną ligoninę, sergantiems covid, o ligoninės skyrius išsaugoti. Bet…, ten langai kiauri ir šildomas oras, nes Mažeikių valdininkams tai nerūpi. Ar dar yra Lietuvoje tokių nevykusių valdininkų kaip Mažeikiuose?

 4. Pilietis parašė:

  Gal pareigūnai galėtų apsilankyti Rimi prekybos centre? Baisiai jau mandrais skydeliais, dengiančiais tik smakrą, gerbiamos pardavėjos dirba. Js gal saugosi nuo baudos, bet pirkėjams tikrai nemalonu, ir negali žinoti ar neaptaškys savo užkrėstomis seilėmis. Per tokias greit ligoninėje vietos neliks kitiems ligoniams, apart infekuotų.

 5. Nesvarbu parašė:

  Viena situacija buvo kad zmogui buvo infaktas jo neveze i ligonine o kai jis mire norejo covida pripaisyt ar taip sazininga zmones ar tikrai nuo covido mirstama ar nebera kitu ligu????

  1. Zemaitis parašė:

   Paviesink tokius dalykus jei turi irodymu

  2. to nesvarbu parašė:

   VBS (viena boba sakė ) agentūros žiniomis :-)

  3. ne iš Mažeikių parašė:

   sugalvojai, ar kas patarė.

 6. miestietė parašė:

  Pagal tai,koks Mažeikiuose sergamumas ,tai reikalinga žymiai didesnė kontrolė.Pereikite miestą pėsčiomis ,civiliai apsirengę-tada pamatysite tikrą situaciją.O kas gali sukontroliuoti situaciją Mažeikių prekybos centruose – kodėl ten nedirba apsauga? Nesilaikoma atstumų , kaukės nusmauktos , krepšeliai vargu ar dezinfekuojami.
  Ir dar -kodėl nedezinfekuojamos laiptinės ,kai tokia situacija? Kas savaitę reiktų dezinfekuoti realiai.
  Na,o dabar pulkit ,komentatoriai didieji,protingieji.

 7. Tautietis parašė:

  Asiliukai nesuvokiat gresmes matyt ?COVID-19 yra sukurtas laborotorijoje kaip kovinis virusas !Kaip bakterologinis gynklas ! Taip kad ponai nesiokit kaukes viesose vietose ir gerbkit savo tautiecius ir ju sveikata.O tie kurie netikit tai savo namuose elkites kaip norit neplaukit ranku nesisaugokit susirge suprasit kad gal but kelio grizti i gyvenima nebera .

 8. Ydcj parašė:

  Kuo toliau tuo kvailiau atrodo visas sitas cirkas. Saugotis reikia bet kad kvarsint prota del neuzdengtos nosies atrodo totalus absurdas

  1. G.Liutkus parašė:

   cirkas bus kai pasgausi covida ir atsidursi reanimacijoje,,,,,

 9. Dangiras parašė:

  Neduok dieve pamatysiu Mažeikių policijos pareigūną be kaukės, tuoj nufilmuosiu ir į feisbuką. Atsirado matai darbininkai…, o gal darbo imitatoriai ? Neturi ką veikti lebe…s.

  1. Ne iš Mažeikių parašė:

   Eik savanoriaut, parodyk kaip reikia dirbt-atsirado protinguolis.

 10. a parašė:

  laaabai gerai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto