Karantino reikalavimų pažeidimų gerokai sumažėjo

Nuotr. iš SAM archyvo

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai aptiko nedaug karantino taisyklių pažeidėjų – buvo surašyti tik 6 administraciniai protokolai.

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl saviizoliacijos taisyklių pažeidimų nubaudė mažiausiai žmonių, lyginant su ankstesnėmis trimis savaitėmis. Dėl tokių pažeidimų nuo pirmos iki trečios savaitės buvo surašyti atitinkamai 26, 17 ir 21 administracinis protokolas. Praėjusią savaitę – tik šeši.
„Beveik visais atvejais pažeidimus užfiksuodavome, gavę pranešimus apie keliamą triukšmą. Pareigūnams atvykus, paaiškėdavo, kad namuose susirinkdavo daugiau kaip dviejų šeimos ūkių nariai“, – „Santarvei“ sakė komisariato viršininkas Alfonsas Meškys.
Pareigūnas pažymėjo, kad, panaikinus judėjimo kontrolę, daugiau dėmesio buvo skirta patikrinti, kaip karantino reikalavimų laikomasi įmonėse ar prekybos vietose.
„Galima sakyti, kad padėtis gera – įmonių vadovai atsakingai žiūri ir laikosi reikalavimų, jie nori tęsti savo veiklą ir prižiūri tvarką“, – situaciją rajone įvertino komisariato vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto