„Karas keliuose“ nesilpnėja

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajone, kaip ir visoje šalyje, praėjusiais metais „karas keliuose“ vėl pareikalavo daugiau aukų – tiek žuvusiųjų, tiek sužeistųjų eismo įvykiuose skaičius padidėjo.

Eismo įvykiuose – žūtys

Praėjusiais metais Mažeikių rajone įvyko trys eismo nelaimės, kurios baigėsi tragedijomis (2018 m. tokių tragiškų įvykių buvo vienas): liepą už Tirkšlių, kelyje Balėnų link, į priešpriešinę eismo juostą išvažiavo motociklas, kurį vairavo 57-erių metų vyras, ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu, motociklininkas žuvo.
Tą patį mėnesį Pocaičių kaimo ribose, kelyje Skuodas–Mažeikiai, krautuvas su priekaba kliudė keliu ėjusią aštuonmetę, kuri ligoninėje mirė.
Antrąją Kalėdų dieną kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, ties posūkiu į Akmenę, automobilis suko į kairę ir nepraleido tiesiai važiavusio krovininio automobilio, avarijos metu žuvo 76-erių metų lengvojo automobilio keleivė.
Tragiškų įvykių avarijose skaičius, lyginant su 2018 m., padidėjo visoje šalyje – praėjusiais metais Lietuvos keliuose žuvo 184 eismo dalyviai, 2018 m. tragiškų avarijų buvo 11 mažiau.

Avarijų nežymiai padaugėjo

Praėjusiais metais tiek Mažeikių rajone, tiek ir Lietuvoje šoktelėjo ir sužeistųjų avarijose skaičius: mūsų rajono keliuose įvykusių avarijų metu buvo sužeisti 56 žmonės (užpernai – 44), Lietuvoje sužeisti 3906 eismo dalyviai (užpernai – 3391).
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “„Karas keliuose“ nesilpnėja”

  1. Golbele parašė:

    Jo pencininkai ten ardos su ukininkais keliuose,uzvalde visa mazeikiu raj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto