Karatekos grįžo su medaliais

Po sėkmingų startų šalies pirmenybėse – bendra Mažeikių karatekų delegacijos nuotrauka. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai karatė kovotojai dar kartą patvirtino savo meistriškumą – šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybėse, kuriose rungtyniavo 14–24 metų sportininkai, jie iškovojo penkis medalius.

Į Šiaulius rungtyniauti naujai susikūrusios Lietuvos sportinio karatė federacijos šalies jaunučių, jaunių ir jaunimo WKF karatė čempionate susirinko sportininkai iš keturių skirtingų karatė federacijų – visos Lietuvos. Dėl medalių čempionate kovojo ir šeši Mažeikių karatė klubų „Danas“ bei „Žemaitis“ karatekos.
„Dano“ treneris Artūras Gerikas po šio turnyro neslėpė džiaugsmo – jo treniruojami kovotojai Mantas Lobanovas ir Gabrielė Marozaitė pratęsė savo karaliavimą Lietuvoje – abu sportininkai apgynė pernai iškovotus čempionų titulus ir pasidabino aukso medaliais 18–20 m. absoliučioje svorio kategorijoje.
Neliko be medalių ir karatė klubo „Žemaitis“ sportininkai, kuriuos turnyrui paruošė treneris Rolandas Volkovas, – Marius Balodis ir Nedas Jucys kovų rungtyse savo grupėse iškovojo sidabro medalius, po įtemptų kovų nusileidę tik finaluose, Ignas Žvikas pasipuošė bronzos medaliu, pralaimėjęs tik šiauliečiui, vėliau tapusiam Lietuvos čempionu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto