Karatekos grįžo su medaliais

Mažeikiškių delegacija iš Šiaulių grįžo su apdovanojimais ir gera nuotaika. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai karatekos savo pasirodymu šalies karatė čempionate liko patenkinti – parsivežta nemažai medalių.

Tikisi tapti olimpine sporto šaka

Šiauliuose vyko Lietuvos WKF (sportinio karatė – aut. past.) ir Shotokan karatė čempionatas, kuriame varžėsi beveik šimtas sportininkų iš 12 šalies klubų. Mažeikių garbę gynė šeši stipriausi sporto asociacijos „Žemaitis“ ir karatė klubo „Danas“ karatekos.
Mažeikiškiai pasidabino ne vienu medaliu. 14–15 metų amžiaus grupėje „Žemaičio“ atstovas Nedas Jucys kata ir WKF kovų rungtyje savo svorio kategorijoje tapo šalies vicečempionu. Jo klubo kolega Ignas Žvikas toje pat amžiaus grupėje Shotokan kovų rungtyje užėmė antrąją vietą, o WKF kovose – trečiąją. Asociacijos instruktorius Marijus Verikas, po dvejų metų pertraukos grįžęs ant tatamio, suaugusiųjų grupėje WKF kovų rungtyje užėmė antrąją vietą.
Medalius parsivežė ir „Dano“ atstovai – 16–17 metų amžiaus grupėje WKF kovų rungtyje savo svorio kategorijoje Mantas Lobanovas tapo šalies čempionu. Pirmą kartą suaugusiųjų grupėje WKF kovų rungtyje kovojusi Gabrielė Marozaitė tik finale nusileido vilnietei ir tapo sidabro medalio laimėtoja.