Karatekos parėmė mažuosius ligonius

Tris varžovus įveikė jauniausias karateka – devynmetis Klaudijus Razma. Nuotr. iš klubo archyvo

Iš tradicinių kiokušin karatė varžybų, surengtų kilniam tikslui – paremti sunkiai sergančius Lietuvos vaikus, jaunieji Mažeikių karatė klubo „Kaminaris“ atstovai grįžo su medaliais.

Garliavoje trečią kartą vykusį kiokušin karatė turnyrą rengia Kauno klubas „Osu“ kartu su Rimanto Kaukėno labdaros fondu.
Šiemet renginys, kuris taip pat buvo skirtas ir kovojančiai Ukrainai palaikyti, sutraukė 400 kovotojų iš visos Lietuvos. Turnyro pradžioje choras bei dalyviai sugiedojo Ukrainos ir Lietuvos himnus.
Trečius metus į varžybas vyksta ir Mažeikių klubo „Kaminaris“ atstovai, treniruojami Sigito Geriko, šiemet kovose dalyvavo šeši klubo auklėtiniai.

Pasak trenerio, varžytis galėjo tik tie sportininkai, kurie turi teisę kovoti ir šalies vaikų oficialiame čempionate – yra pažengę šioje sporto šakoje.
Iš turnyro mažeikiškiai grįžo su keturiais apdovanojimais: tris varžovus įveikė jauniausias karateka – devynmetis Klaudijus Razma ir tapo nugalėtoju, Armandas Karpavičius finale nusileido kauniečiui ir iškovojo antrą vietą, Neimantas Paulikas ir Kristina Mackėlaitė užėmė trečiąsias vietas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto