Karatekos pasidabino medaliais

Po komandinių kumitė apdovanojimų – ant pirmos vietos laiptelio – mažeikiškės (iš kairės) Gabrielė Marozaitė ir Eglė Damulytė. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiuose užgimęs Baltijos šalių atviras karatė čempionatas „išaugo“ mūsų miesto marškinėlius ir jau penktus metus perkeliamas į Šiaulius. Čia teniso kortuose vykusiame čempionate penkis medalius pelnė mažeikiškiai karatekos.

Dvidešimtas Baltijos šalių atviras WKF karatė čempionatas subūrė daugiau kaip pusę tūkstančio sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos. Tarp jų varžėsi ir būrys mūsų miesto karatė klubų „Žemaitis“ ir „Danas“ sportininkų.
Po du medalius mūsų miesto klubams iškovojo merginos – Gabrielė Marozaitė (treneris Artūras Gerikas) buvo antra individualioje kumitė rungtyje tarp suaugusiųjų, o Eglė Damulytė (treneris Rolandas Volkovas) – trečia tarp 16–17 metų kovotojų. Abi mažeikiškės komandoje su dar viena Lietuvos atstove tapo čempionato nugalėtojomis kumitė komandinėje rungtyje.
Iš būrio vaikinų medalį iškovojo tik vienas – A. Geriko auklėtinis Liutauras Stončius tapo kumitė nugalėtoju savo amžiaus grupėje tarp vaikų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto