Karatekos pradėjo sezoną

Gausus būrys mažeikiškių karatekų tobulino savo įgūdžius ir mokėsi seminare, kurį vedė Norvegijos rinktinės karate treneris. Nuotrauka iš asociacijos archyvo

Karatė sporto klubai naująjį sezoną pradėjo varžybomis ir seminaru.

Tapo prizininkais

Į pirmąsias šio sezono varžybas, kurioms ruošėsi nuo rugsėjo, sporto asociacijos „Žemaitis“ karatekos išvyko Latvijon – Tukume sportininkai varžėsi tarptautiniame karatė turnyre „Hayashi Cup 2016“, kuriame kovojo 200 karatekų iš penkių šalių.
Mažeikiškių pasiruošimas davė vaisių – kovų rungtyje savo amžiaus ir svorio kategorijoje Arnas Laucevičius užėmė antrąją vietą, o Nedas Jucys, Tomas Majauskas ir Ignas Žvikas tapo trečios vietos laimėtojais.
Šiauliuose tarptautinį karatė seminarą vedė devynis kartus pasaulio ir Europos WKF čempionas, Norvegijos karatė rinktinės treneris Wayne Otto, kuris su Baltijos šalių sportininkais susitinka jau penktą kartą.
Dvi dienas vykusiame seminare surengtos keturios treniruotės, kuriose dalyvavo 160 įvairaus amžiaus karatekų iš įvairių Lietuvos miestų, o taip pat svečiai iš Latvijos ir Rusijos.
Pasak asociacijos vadovo Rolando Volkovo, didelis būrys Mažeikių karatė klubų „Žemaitis“, „Danas“ ir „Vytis“ karatekų seminare tobulino savo įgūdžius ir pasiruošė naujam sezonui.

Laukia varžybų gausa

Šį sekmadienį Ventos progimnazijos sporto salėje vyks Lietuvos vaikų sportinio WKF karatė čempionatas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto