Karatistams – karatė legendos pamokos

Pagrindinį dėmesį seminaro metu treneris W. Otto (viduryje) skyrė praktiniams užsiėmimams. Nuotrauka iš klubo archyvo

Jau trečią kartą į mūsų šalį atvykstanti karatė sporto legenda šį kartą dviejų dienų seminarą surengė Mažeikiuose.

Atvyko žymus sportininkas

Lietuvos karatė asociacija organizavo dvi dienas besitęsusį tarptautinį karatė seminarą, kurį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vedė devynis kartus pasaulio ir Europos karatė čempionas, Anglijos karatė rinktinės treneris Waynas Otto, penktojo dano turėtojas.
„Meistro nuopelnus sportui įvertino ir Anglijos karalienė, suteikdama teisę pasirašinėti O. B. E (Nusipelnęs Britų Imperijai). Tai jau trečias Wayno vizitas į Lietuvą, kai jis atvyksta dalintis savo treniruočių metodika. W. Otto karatė sporto šaka teikia labai daug džiaugsmo, todėl seminaro dalyvius moko ne tik technikos, judesių, bet ir džiaugtis visu tuo“, – svečią pristatė Mažeikių karatė klubo „Žemaitis“ treneris Rolandas Volkovas.
Į seminarą susirinko daugiau kaip šimtas sportininkų ir trenerių iš Lietuvos ir Latvijos. Mažeikių karatė klubams „Žemaitis“, „Danas“ ir „Vytis“ seminare atstovavo trisdešimt du sportininkai ir treneriai.

Perdavė treniruočių metodiką

Anglijos karatė legenda prieš tai seminarus rengė Pakruojyje ir Šiauliuose, juose dalyvavo tik išskirtinai treneriai ir Lietuvos karatė asociacijos rinktinės nariai.
„Per dvi dienas britų treneris surengė keturias po dvi valandas trukusias treniruotes, kuriose didžiausias dėmesys buvo skiriamas praktikai. Akcentuotas įgūdžių tobulinimas, nagrinėti strateginiai ir taktiniai kumitė aspektai – kaip pasitikti tiek ūgiu, tiek svoriu gerokai tave pranokstantį varžovą, kaip sudėlioti savo veiksmus kovų rungtyse“, – seminaro tematiką apibūdino mažeikiškis karatė specialistas.
Mažeikių karatė klubų karatistams seminaras buvo puiki galimybė patobulinti savo meistriškumą. Trečiasis seminaras buvo W. Otto nuosekli seminarų tąsa – pirmųjų dviejų seminarų metu jis perdavė savo treniruočių metodiką, nagrinėjo visiškai kitus karatė kovų aspektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto