Karatistų pagerbtuvės – sumo varžybose

Geriausių sporto asociacijos „Žemaitis“ sportininkų dešimtukas kilo į sceną kartu su vadovu Rolandu Volkovu. Nuotrauka iš klubo archyvo

Tradiciškai savo auklėtinius metų pabaigoje pagerbė vienas iš ilgiausiai gyvuojančių karatė klubų, kuris jau peraugo į sporto asociaciją.

Sportininkai ne tik pramogavo, bet ir varžėsi

Senamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko sporto asociacijos „Žemaitis“ baigiamasis šių metų renginys, į kurį susirinko 124 jaunieji karatistai ir jų tėveliai.
„Karatė klubas „Žemaitis“ jau skaičiuoja septynioliktus metus, prieš dvejus metus, norėdami labiau plėtoti sportinę veiklą, įkūrėme sporto asociaciją. Tokius metų darbų apžvalgos renginius organizuojame jau penkiolikti metai, antrus metus iš eilės jų metu ne tik pramogaujame, bet ir rengiame sumovaržybas, kuriose dalyvauja vaikai nuo penkerių iki dešimties metų“, – pasakojo asociacijos vadovas Rolandas Volkovas.
Pasak pašnekovo, šventinės varžybos karatė sportininkams suteikia galimybę save išbandyti, pažinti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas. Dalyvaudami kad ir sumo varžybose, vaikai įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, išmoksta kontroliuoti situaciją, sumažėja baimė ir iš jos kylanti agresija. Tai puikus užsiėmimas, paruošiantis jaunus žmones lengviau sutikti gyvenimo mestus iššūkius.

Pagerbtas dešimtukas

Tradiciškai buvo išrinktas ir pagerbtas 2014 metų sporto asociacijos „Žemaitis“ geriausių sportininkų, garsinusių Lietuvą ir Mažeikius pasaulio, Lietuvos ir tarptautiniuose čempionatuose, dešimtukas.
Pirmuoju numeriu jame įrašytas septintus metus sportuojantis Nedas Jucys, šiemet pirmą kartą tapęs pasaulio čempionato kata rungties bronzos medalio laimėtoju, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių čempionatų nugalėtojas bei prizininkas, antras dešimtuke Arnas Laucevičius, kuris taip pat sportuoja septintus metus ir šiemet pirmą kartą tapo Pasaulio taurės kovų rungties bronzos medalio laimėtoju, trečia liko Eglė Damulytė (sportuoja ketvirtus metus, šiemet pirmą kartą tapo pasaulio taurės kata rungties sidabro medalio laimėtoja).
Po prizininkų trejeto išsirikiavo Tomas Majauskas, Marius Balodis, Ignas Žvikas, Liveta Kauneckytė, Alanas Giedraitis, Gabija Ščuskytė ir Gabrielius Daujotas.
Ne vienas iš šių sportininkų sausio 24-ąją dalyvaus Šiauliuose vyksiančiame penkioliktajame Baltijos šalių karatė čempionate. Šis renginys dešimt metų vyko Mažeikiuose, tačiau padaugėjus jame rungtyniaujančių sportininkų, mūsų mieste kovotojai nebesutelpa, tad jau penktus metus čempionatas rengiamas Šiauliuose.

One Reply to “Karatistų pagerbtuvės – sumo varžybose”

  1. Dovydas parašė:

    Šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto