Karinis sraigtasparnis – tik savanorių pratybų atributas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savaitgalį rajono gyventojai galėjo stebėti karinėmis uniformomis dėvinčių žmonių judėjimą seniūnijose bei karinio sraigtasparnio skrydį.
Baimintis neverta – vyko Mažeikių savanorių kuopos taktinės pratybos. 

Šeštadienį ir sekmadienį Mažeikiuose bei Reivyčių, Laižuvos, Šerkšnėnų ir Tirkšlių seniūnijose vyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos šeštosios rinktinės 603-iosios pėstininkų kuopos, dislokuotos mūsų mieste, taktinės pratybos.
Pratybose iš viso dalyvavo apie šešiasdešimt karių savanorių, kurie buvo suskirstyti į penkis skyrius.

Plačiau apie pratybas skaitykite antradienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Karinis sraigtasparnis – tik savanorių pratybų atributas”

 1. Valio savanoriams parašė:

  Šaunuoliai savanoriai, pagarba jums, kad aukojate laisvadienius treniruojantis Tėvynės gynimui ir neklausykit tu tarybinių „išminčių“, putino pakalikų ir t.t. jie specialiai savo komentarais bando menkinti Lietuvos kariuomenę ir taip kelti nepasitikėjimą tarp žmonių. Daugiau rodykitės žmonėms, kad žinotų kad ir Mažeikiuose yra karinių dalinių.

 2. Vardas Privalomas parašė:

  Galiu tik pasakyti, kad nėra psichologinio paruošimo. Rusu armijoje po 3 mėn atrodydavo, kad tarnauji nuo gimimo ir kad tarnyba niekada nesibaigs. dabar kareivukai namuose puse laiko sėdi, o tai turėtu būti ne dažniau kaip kartą į pusmetį, už gerą tarnybą.

 3. >Pats tu nieko nesuvoki parašė:

  Nesusireikšmink. Vieną savanorį lygini kaip už visus. Eik pailsėk geriau, „tikras“ kary

 4. Pats tu nieko nesuvoki parašė:

  Dauguma tų tavo „tūnujančių“ darbuose, praėjo sovietinę kariuomenė, kurios pasiruošimas lyginant su Lietuvos kariuomene būtų lyg adata šieno kupėtoj. Noriu tik pasakyt – gaila, kad tik fiziškai paruošia jaunimą, o nebeauklėja ir nebemoko mandagumo, dorovės. Man asmeniškai būtų gėda kaip kariškiui, einant gatve vaipytis.

 5. Nieko nesuvokiat :) parašė:

  Jus hateriai, hateriai.. Net gėda už jus . Jeigu jums kažkas nepatinka tai ko patys tūnot apkerpėja savo darbuose ar dar kur. Eikit ir pameginkit įveikt bent pusę to, ką įveike tie vadinami jūsu ‘VAIKAI’. Jei ne jie, kas tada gins? Patys nieko nesugebat, bet komentuojat patys pirmieji. Pagalvokit prieš sakydami ką nors. Pasidžiaukit, kad yra žmonių kuriems rūpi Tėvynė. Truputį pozytivumo , nes jau blogą daros, kai visiems viskas blogai ir niekas nepatinka. ;)

 6. dmb 89>GEDA 2015-03-17 14:25:23 parašė:

  Gėda politikieriams,o ne vaikams.Iš kur jie netarnavę tikroje armijoje gali žinoti,kad gatvėje tarp civilių galima eiti tik organizuotoje kolonoje,o ne kaip avinų bandai?jau nebekalbu apie tikrą karą,kaip pvz.Afganistane.Iš tų vaikų būtų tikri Tėvynės gynėjai,jei ne taukais apaugę storašikniai akcijų-atrakcijų organizatoriai.

 7. GEDA parašė:

  Vaikai o ne kariai ten buvo. Prikrautu i kelnes patys pirmieji karui prasidejus.

 8. zemaitis :) parašė:

  a cia tokie piemenasai mus zada gint? :))))) nebejuokinkit voveriu :)))) kazkokie paslemekai, vaiksto maivos, manekenai kazkokie :))) kareiviai pasaulio lietuvos :))) juokdariu saika :) nei disciplinos nei drausmes isvis nieko…. ka jau bekalbet apie rimtus reikalus. prasides menkiausias pavojus visi londone atsiras :)

 9. dmb 89 parašė:

  mačiau Ventos gatve einančius salagas.gryna avinų banda: eina kaip kokie idijotai,vaiposi prieš vairuotojus,pėsiuosius.Klounai,ne kareiviai.čia turėtų visų pirma lėkti karininkų galvos už tokias pornografijas viduryje miesto.GĖDA.

 10. Zmogis parašė:

  Kita kart praneskit kai noresit pazaist kara ;) nes sunukam ir vaikam ivarret streso ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto