Karštas interviu: apie būsimą mero pavaduotoją

Sigutė BERNOTIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Išrinktam į Seimą vicemerui Kęstučiui Bartkevičiui pasitraukus iš šių pareigų, Taryba slaptu balsavimu pritarė mero Antano Tenio teikimui pavaduotojo pareigoms skirti Sigutę Bernotienę: „už“ balsavo 19, „prieš“ – du Tarybos nariai. Dirbti Savivaldybėje ji pradės nuo pirmadienio.
Pirmą kartą per Nepriklausomybės laikotarpį tokias aukštas pareigas eis moteris.
Pagal į koaliciją susijungusių partijų susitarimą, vicemero postas priklauso „tvarkiečiams“.
Antrą kadenciją Taryboje dirbanti politikė vadovavo Švietimo, kultūros ir sporto komitetui. Iki šiol ji dirbo kūno kultūros mokytoja Pavasario pagrindinėje mokykloje.

Jonas ŽIČKUS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Jonas Žičkus, partija „Tvarka ir teisingumas“:
–  Frakcijoje Sigutė yra užsirekomendavusi kaip atsakingas, pareigingas žmogus, o tai labai labai svarbu einant tokias svarbias pareigas. Esame įsitikinę, kad ši Tarybos narė garbingai atstovaus mūsų rajonui, puikiai dirbs jai patikėtus darbus ir neabejotinai tęs tuos darbus, kurie pradėti.
Žinant jos energiją, mintis, neabejoju, kad bus pradėta ir naujų darbų, įgyvendinta naujų idėjų. Nes ji apie Mažeikius, jų ateitį kalba su dideliu užsidegimu.
Be abejo, iš pradžių bus sunkumų, ypač kuruojant naujas sritis. Tačiau mūsų frakcija skirs pagalbą, ypač konsultuojant verslo, ekonomikos klausimais.
Sigutė mero komandą papuoš ne tik kaip moteris, bet ir savo darbais.

 

 

 

Sigitas KAKTYS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Sigitas Kaktys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija:
– Žmogiškai lengviau apsispręsti. Kartu dirbome Etikos komisijoje, jaučiau nemažą paramą. Bet šiandien yra politinis vertinimas ir reikia pripažinti, kad yra nemažai trūkumų. Ir pati Sigutė Bernotienė kalbėdama įžvelgė, kas nedaroma ar per silpnai daroma. Jeigu Tarybos darbas vyksta pakankamai organizuotai, tai Savivaldybės administracijos darbe yra daug problemų. Ir šioje srityje reikia daug padirbėti ir viešąjį administravimą numatyti gerokai kitokį – lygesnį, priimtinesnį rajono gyventojams.
Šiandien jis neatitinka mūsų dabartinės gyvensenos, politinio suvokimo arba politinės raidos. O tai yra vienas iš stabdžių, kuris trukdo viešiesiems pirkimams, investicijoms. Pati valdžia, jeigu matuotume, lygintume su kitomis savivaldybėmis, – yra brangi, jai išlaikyti išleidžiama daug pinigų, tačiau ji nepakankamai sprendžia gyventojų problemas. Tai nemaža problema ir vicemerei nebus lengva tuos dalykus išlyginti ir iki kadencijos pabaigos visa tai pozityviai vertinti.


Deivydas VYNIAUTAS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Deivydas Vyniautas, frakcija „Kitaip“:
– Mažeikiai – probleminis rajonas, čia yra daug pradėtų ir daug nepadarytų darbų. Mažeikių valdžioje turi būti kompetentingi žmonės. Mažeikiai negali leisti sau prabangos šiuo metu turėti butaforinius darbuotojus.
Tikiu, kad Bernotienė netrukus įgis reikiamos kompetencijos verslo skatinimo, ekonominiais klausimais ir tinkamai dirbs visų Mažeikių labui. Tuo labiau kad jos frakcijos kolegos žadėjo padėti konsultacijomis, patarimais.

14 Atsakymų į “Karštas interviu: apie būsimą mero pavaduotoją”

 1. regina parašė:

  Labai dziaugiames,kad sias pareigas uzims si puiki moteris. Sveikatos ir stiprybes Jai.

 2. Vyn parašė:

  Kai kurie frakcijos ,,KITAIP“ nariai parodė „DIDELĘ“ kompetenciją verslo skatinimo, ekonominiais klausimais įgyvendinant VŠĮ ,,Mažeikių sporto centras“ projektus :)

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  IR NIEKO GERO…KAIMAS

 4. parašė:

  Gražu…. Valdžia, pinigai, politika….purvas….kibirais…

 5. tyli parašė:

  tyli, rami, išvaizdi moteriškė, ekonomikoj nelabaio gaudosi, tai ko daugiau norėti…

 6. Vyrai pavydi gerb.Sigutei posto parašė:

  Moteris dar net nepradejo dirbti,o jau purva drabsto.

 7. istorija kartojasi parašė:

  Prieš daugiau nei 10 metų p. Bartkevičius “ surado“ ir labai perspektyvią landšaftininkę,- miesto želdiniai pasako apie šios specialistės lygį.
  Dabar bus analogiškas atvejas, nei darbų, nei pinigų, tik daug pasigyrimų.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Gera mokytoja buvo.Kažin ar Sigutė taps laimingesnė atsisėdusi politiko kėdėn.Pilka pelė pilkų pelių karalystėje.

 9. to jo parašė:

  Aš eilinis mažeikiškis, bet man irgi liūdna, kad vienas iš rajono vadų bus „tik fizinio lavinimo mokytojas“, kiek kitaip kalbėčiau, jei tai būtų, pvz.: fizikas ar matematikas :). O dabar, nu net Žičkus siūlosi pakonsultuot verslo ir ekonomikos klausimais, tas tik įrodo, kad p. Bernotienė silpna toj vietoj. Tai kyla klausimas, ar savivaldybei šiai dienai Bernotienė tikrai yra tas žmogus, kurio atėjimas duos teigiamų rezultatų? Gal tarp tvarkiečių nebuvo tokio, kurio nereiktų konsultuoti verslo ir ekonomikos klausimais? .

 10. JO parašė:

  Šideikienė parodė savo protinius sugebėjimus paklausdama:Kaip jūs S.Bernotiene sutikote kandidatuoti į vicemero postą būdama tik mokytoja?
  Šideikiene:Tai kas tada pagal tave turi kandidatuoti?O gal pati norėjai užimti tą postą užduodama tokį kvailą klausimą?Atmink,kad skundų rašytojai yra pasmerkti būti tarybos darbo paraštėse

 11. jurgis-skeptikui parašė:

  Geriau jau patylėtum, tavo bičiuliai valdžioje jau parodė savo savanaudiškumą.

 12. Dziugu ,kad si posta uzims ponia Sigute parašė:

  Ar daugiau niekas nenorejo gera zodi pasakyti apie gerb.Bernotiene?..Nes tie du veikejai ,visa straipsni nugramzdina.Ka jau ka,bet paskutini jau maziausiai noreciau matyti valdzioje.Laiko save dievu ant tevo kupros atvaziaves.

 13. narys parašė:

  kodel Sigutis toks piktas

 14. Skeptikas parašė:

  Viskas pasikeis tik tada, kai „amžiną“ dabartinę daugumą, kurios priešakyje stovi raudonieji bičiuliai, kituose savivaldos rinkimuose vieningai išleisime į pensiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto