„Karštas“ savaitgalis: degė namas ir automobiliai

Ugnis visiškai nuniokojo gyvenamąjį namą Pumpurų gatvėje. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savaitgalį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai skubėjo atsiliepti į mažeikiškių pagalbos prašymus.  Kai kurie pranešimai apie nelaimę buvo nepagrįsti, kitur ugnis sukėlė rimtų nuostolių – degė namas bei automobiliai.

Gaisras pastebėtas per vėlai

Didžiausiais gaisras kilo ankstų šeštadienio rytą – pusę trijų ryto iš Reivyčių pranešta, kad Pumpurų gatvėje dega gyvenamasis namas. Kai du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai atvyko į vietą, pastato stogas jau degė atvira liepsna, ugnis veržėsi ir iš namo vidaus.
Su ugnimi pareigūnai kovojo iki pusės septynių ryto.
Per gaisrą išdegė namo pirmas aukštas ir mansarda, vietomis – perdengimas, nudegė ir buvo nuardyta didelė dalis stogo, nuo karščio išdužo langų stiklo paketai, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. Nuo ugnies pavyko išsaugoti dvidešimties metrų atstumu šalia gaisravietės esantį ūkinį pastatą.
Gaisro priežastis aiškinasi Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, pirminiais duomenimis, namas šiuo metu buvo atnaujinamas, jame niekas negyveno. Sodyba įsikūrusi atokiau nuo kelio, todėl liepsnos buvo pastebėtos per vėlai.

Degė automobiliai

Sekmadienio rytą ugniagesių ekipažai skubėjo į Krucius – čia degė penkiolikos metų senumo automobilis BMW 525. Per gaisrą praktiškai išdegė visas mašinos priekis: variklio skyriaus plastmasinės ir guminės detalės, elektros laidų instaliacija, apdegė variklio dangtis, nuo karščio išsilydė priekinis bamperis, žibintai, išdužo priekinis stiklas, apsilydė salono priekinė panelė, apdegė priekinės sėdinės.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto