Kas trečias žvejys – pažeidėjas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Netikėti aplinkosaugininkų reidai po rajono vandens telkinius tęsiasi. Šį kartą Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai surengė vakarinį patikrinimą Ventos pakrantėse nuo Krakių iki Palnosų bei pasidomėjo, kaip laikomasi mėgėjiškos žvejybos taisyklių Žibikų tvenkinyje.
Per vakarą aplinkosaugininkai patikrino dvidešimt devynis žvejus, septyni iš jų pažeidė mėgėjiškos žūklės taisykles – žvejojo, neturėdami tam leidimo.
„Visiems jiems skirtos septynių eurų baudos. Žvejai tikino, kad gailisi dėl padaryto pažeidimo, prisižadėjo artimiausiu metu leidimus išsiimti. Kai kurie savo poelgį teisino tuo, kad žvejoti vakare sugalvojo spontaniškai ir todėl nepasirūpino leidimais“, – reidą apibendrino Mažeikių aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Nilius Kupliauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Kas trečias žvejys – pažeidėjas”

 1. Žvejys parašė:

  Bauda tūrėtu būti bent dviguba žvejo bilieto kainos atžvilgių. Kas čia skatinimas brakonieriauti?

 2. argi.... parašė:

  …Kokia čia bauda 7 E…? Kam ir pirkt tą leidimą…žvejoju vos ne kasdien, o patikrintas per 10 metų esu 2 kartus. :DDDDDDDDDDD

 3. Nuomone parašė:

  Is vis cia su tais leidimais Lietuvoje yra gryna nesamone. Dabar esu nusiperkes uz 50lt respublikini bilieta, o mazeikiu raj. jis beveik bevertis. Reikia pirkt is burelio dar papildomai, kad galeciau zvejioti kitose telkiniuose. O jeigu vdrug da sugalvoju isvaziuot i kita rajona tj ten vel is kito burelio jau reikia ziuret leidima. Zodziu vargo vakariene. Galetu padaryt viena bendra brangesni bilieta ir nereiktu sukt galvos. O dbr ir baudzia….

 4. andrius parašė:

  Lai su kabliais gala isukuoja uzkabinau su spiningu trubica iskart prisistate dedas neva cia stebi bus blogai jei supjaustyciau o aplinkosauga nekelia ragelio tai ne zvejus su meskere tikrinkit o pati vandeni tas trubicas ziviku tvenkinio gale

 5. lolas parašė:

  Patikrino 29, nustatė 7 pažeidimus. Tai iš kur kas trečias pažeidėjas? „Santarvėj“ priima dirbt ir be vidurinio išsilavinimo? :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto