Kasmetinė medžiotojų šventė prasideda šaudykloje

Taikliausios Viekšnių, Bugenių ir Plinkšių komandos apdovanotos taurėmis ir medaliais. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Mažeikiškiai medžiotojai nenusižengia tradicijai – jau septintus metus jie susirenka į šaudymo varžybas, kurias tradiciškai praveda Plungės rajone esančiame Vensvos šaudymo centre.

});

Suskirstė į grupes

Pernai įvedę naujovę, kad komandą sudarytų trys žmonės, varžybų organizatoriai neapsigavo – tuomet varžybose dalyvavo 19 komandų, šiemet – 15. Anksčiau jų būdavo apie dešimt. Net keturias komandas šiemet subūrė Viekšnių medžiotojų būrelis, po dvi – Pikelių ir Purvėnų būrelių medžiotojai.

„Tęsėme ir kitą praėjusiais metais pasiteisinusią naujovę, kai dalyviai suskirstomi į A ir B grupes – pirmą sudaro medžiotojai, kurie dalyvauja medžioklinio šaudymo federacijos organizuojamose varžybose, prie jų prisijungia trys šauliai, pernai varžybose užėmę prizines vietas. Kita grupė – visi likusieji“, – „Santarvei“ pasakojo Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Tadas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto