Kasmetiniu darbuotojų vertinimu patenkinti ne visi

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės administracijos užmokesčio fondas kasmet didėja ne tik dėl teisės aktų, pareiginės algos bazinio dydžio pasikeitimų, bet ir Savivaldybės administracijos darbuotojų vertinimų. Šiais metais tam (be seniūnijų) papildomai prireiks 85 tūkst. eurų.
„Labai geras“ vertinimas lėmė, kad gerės kas trečio valstybės tarnautojo materialinė padėtis, trys valstybės tarnautojai be jokių konkursų šoktelėjo karjeros laipteliais. Po vertinimo atlyginimo kintamoji dalis nustatyta daugumai pagal darbo sutartis dirbančių darbuotojų.
Kaip dirba pavaldinys, sprendžia jo tiesioginis vadovas. Savo vertinimu nepatenkinti darbuotojai replikuoja, kad labai palankaus vertinimo galima sulaukti ne tik už darbą, bet ir už lojalumą ir kitokius „nuopelnus“.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijoje didžiausias leistinas valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičius, sausio 1 dienos duomenimis, buvo 306. Užimtos buvo 292 pareigybės, iš jų valstybės tarnautojų skaičius – 147, darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, – 145.
Savivaldybės administracijoje dirbančių valstybės tarnautojų atlyginimai jau daug metų buvo „paramstomi“ 15, 30 ir 50 proc. atlyginimo priedais už kvalifikacines klases, kurios būdavo suteikiamos tik gavus labai gerą įvertinimą.
Prieš porą metų nebeliko kvalifikacinių klasių, tačiau Savivaldybės darbuotojų pajamos dėl to nesumažėjo, atvirkščiai – jos didėjo ne tik ne tik dėl bazinės algos pasikeitimų, bet ir dėl naujos užmokesčio skaičiavimo metodikos, darbuotojų skatinimo.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Kasmetiniu darbuotojų vertinimu patenkinti ne visi”

  1. parašė:

    O jūs pabandykit padirbti tam bebrų krašte, tam reikia kompetencijos ir pažiūrėkit kokie ten jau atlyginimai, juokingiiii kaip valstybės tarnautojų. .

  2. Bronius parašė:

    Bebru krastas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto