Katinas keliauninkas į namus grįžta ištikus bėdai

Nuotrauka iš asmeninio albumo.

Mažeikiuose, Kalnėnų kvartale gyvenančią šeimą prieš Velykas aplankė netikėtas svečias – prieš dvejus metus dingęs katinas. Atsitikus nelaimei į namus grįžtančio augintinio šeimininkams įdomiausia, kur keliauninkas glaudėsi visą tą laiką.

Keliauninkas nuo gimimo

Beveik prieš dešimt metų einant iš turgaus mažeikiškės Loretos akis patraukė prie tvoros išrikiuoti dovanojami kačiukai. Moteris prisimena, kad vienas jų stipriai kniaukė, lipo iš krepšio ir tiesiog pats atėjo į jos rankas.
„Pagailėjau mažo kačiuko ir įsidėjusi užantin parsinešiau namo“, – pažintį su savo augintiniu prisiminė Loreta.
Mažutį kačiuką ilgomis kojomis nusprendė pavadinti Kiškiu.
Mažeikiškių šeimoje katinas buvo prižiūrimas, tačiau šito gyvūnui, matyt, nepakako.
Nuo mažumės jis mėgdavo keliauti: iš namų dingdavo tai parai, tai savaitei, ilgiausiai keletui mėnesių. O štai prieš kurį laiką šeimininkams jis iškrėtė pokštą – namo negrįžo daugiau nei dvejus metus.

Šventinis stebuklas

Prieš pat Velykas, Didžiojo Penktadienio vakaras mažeikiškių šeimai padovanojo, kaip sako jie patys, tikrą stebuklą –  į namus grįžo jų augintinis.
„Nebeturėjome jokios vilties, kad jis dar gyvas ir tuo labiau kad kažkada pareis. Jau buvome jį apraudoję, palaidoję. Kiškio sugrįžimą per šventas Velykas vadiname tikru prisikėlimu“, – džiaugsmu dalijosi Loreta.

Visą istoriją skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto