Kaukėti vyriškiai apiplėšė senolius

Tai pirmasis šiais metais tokio pobūdžio nusikaltimas mūsų rajone, kai plėšiama, įsibraunant į patalpas, šeimininkams esant namuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Du kaukėmis veidus prisidengę vyrai įlipo pro langą, sumušė du senus žmones ir juos apiplėšė.

Įsibrovė pro langą

Antradienį du senyvo amžiaus žibikiškiai savo namuose leido vakarą prie televizoriaus – 85-erių metų senutė jau gulėjo lovoje, o devyneriais metais jaunesnis jos brolis sėdėjo šalia. Staiga per langą į kambarį įsibrovė du kaukėmis veidą prisidengę vyriškiai.
„Namo savininkas dar spėjo paklausti „Vyrai, ar nepasiklydote?“, ir smūgiu į galvą buvo parblokštas ant grindų. Po to įsibrovėliai jį apspardė, surišo rankas, o į burną įkišo audeklo gabalą.
Po vyriškio egzekucijos, plėšikas ėmėsi lovoje gulinčios sesers – smūgiai pasipylė ir jai“, – apie nusikaltimą pasakojo rajono policijos atstovė spaudai Violeta Grigaitienė.
Kol vienas iš įsibrovėlių mušė senolius, kitas tuo metu vertėsi kitame kambaryje. Po kurio laiko plėšikai išsinešdino, o iš virvių išsilaisvinęs vyriškis pamatė, kad iš kitame kambaryje buvusio lagamino pavogti ten slėpti šeši tūkstančiai litų.

Nustatyti kūno sužalojimai

Tik kitą dieną vyriškis apie nelaimę pasipasakojo kaimynams ir jų patartas kreipėsi į policiją. Mažeikių ligoninėje abiem žibikiškiams nustatyti kūno sužalojimai, kuriuos jie išleisti gydytis ambulatoriškai.
Rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų priskiriamo plėšimo, įsibraunant į patalpas. Už tai numatyta laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.
Įtariamųjų kol kas nenustatyta. Pasak policijos pareigūnų, senukams sunku buvo apibūdinti nusikaltėlius – jie buvo kaukėti, visos „viešnagės“ metu nepratarė nė žodžio. Nustatyta, kad vienas buvo aukštas, daugiau kaip 180 centimetrų ūgio. Spėjama, kad abu buvo jau ne jaunuoliai, apie keturiasdešimties metų amžiaus.
Tai pirmasis šiais metais tokio pobūdžio nusikaltimas mūsų rajone, kai plėšiama, įsibraunant į patalpas, šeimininkams esant namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto