Kaune mažeikiškiai patyrė nesėkmę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pralaimėjimu Lietuvos salės futbolo A lygos antrąjį ratą pradėjo Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai – šeštadienį Kaune rezultatu 2:9 nusileido vienam iš pirmenybių lyderiui – vietos „Vyčiui“.
Pasak komandos vadovo Aldaro Pupliausko, rungtynių rezultatas tikrai neatspindi jų eigos – pirmajame kėlinyje, esant rezultatui 2:0 kauniečių naudai, Marius Šluta mažeikiškiams pelnė įvartį ir sušvelnino rezultatą iki minimumo.
„Tačiau jau kitos atakos metu teisėjai suklydo, leido aikštės šeimininkams mūsų žaidėjus užklupti nepasiruošusius ir pelnyti trečiąjį įvartį. Progų šį kartą turėjo tiek Marius Šluta, tiek Haroldas Vaineikis, tiek Nerijus Jurkaitis, tačiau mes jų neišnaudojome, o „Vytis“ rengė greitas kontratakas ir vieną po kito pelnė įvarčius – jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 5:1 ir žaidėjams antrajame kėlinyje sunku buvo pasivyti varžovus“, – kalbėjo komandos vadovas.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, antrąjį įvartį paskutinėmis rungtynių akimirkomis mūsų ekipai pelnė N. Jurkaitis.
„VIP“ ekipa su aštuoniais taškais tarp devynių lygos komandų užima septintąją vietą. Šį sekmadienį mažeikiškių laukia dvikova namuose su Kauno „Inkaru“, kuris savo sąskaitoje turi dvylika taškų ir turnyrinėje lentelėje stovi gerokai aukščiau negu mažeikiškiai.