Kauno „Božolė“ chore dainuoja ir mažeikiškis

Praėjusią savaitę „Božolė“ choras triumfavo, tad Nedas viliasi, kad jo komandą palaikys ir kraštiečiai. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Televizijos žiūrovus vėl įtraukė prasidėję „Chorų karai“. Mažeikiškių palaikymo tikisi Kauno rajono chore „Božolė“ dainuojantis Nedas Šiuipys.
Keturiolikmetis šiuo metu Kaune kremta džiazo dainavimo mokslus.

Paskatino bendramoksliai

Buvęs Kalnėnų pagrindinės mokyklos auklėtinis Nedas šiuo metu mokosi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Tad nenuostabu, kad jis atsidūrė „Rondo“ grupės lyderio Aleksandro Ivanausko vadovaujamame Kauno chore.
Mažeikiškis prisipažįsta, kad abejojo dėl dalyvavimo „Chorų karuose“, tačiau paragino bendramoksliai. Tad kartu ir nuvyko į Garliavoje organizuotą atranką.
Tiesa, jeigu laikinoji sostinė nebūtų rinkusi savo „kariaunos“, Nedas su draugais būtų keliavęs į kituose miestuose skelbiamas atrankas.
„Manėme, kad Kaunas trečią kartą „Chorų karuose“ nedalyvaus. Stebėjome kitus reklamuojamus miestus, svarstėme, kur važiuoti. Iš pradžių pagalvojau, ar man verta dalyvauti – visgi svarbiau pamokos. Tačiau pasitarėme su mama, ir nuėjau šiaip, dėl įdomumo,“ – prisiminė „Santarvės“ pašnekovas.

Repetuoja su kambarioku

Per atranką jaunuolis atliko Lino Adomaičio jam parašytą dainą. Chorą renkančiai profesionalų komandai patiko. Gerą įspūdį mažeikiškis paliko ir per antrąją atranką.
Tad Nedas pateko į „Božolė“ choro šešioliktuką. Čia taip pat dainuoja ir jo kambariokas. Abu konservatorijos Džiazo ir estrados skyriuje mokosi džiazo vokalo, nors mažeikiškis prieš tai Vytauto Klovos muzikos mokykloje mokėsi chorinio dainavimo.
„Repeticijos vyksta kone kiekvieną dieną. O laisvomis dienomis su kambarioku šokame kambaryje, dainuojame – kad tik geriau pasirodyme, kad nesuklystume. Labai stengiamės,“ – prisipažino pašnekovas.
Nedas dar kartą užsiminė, kad svarbiausias dalykas šiuo metu yra mokslai. Jaunasis choristas džiaugėsi, kad pedagogai į jo dalyvavimą televizijos projekte žiūri palankiai – atsiskaityti tenka tik kontrolinius darbus.

Žiūri milijonai

Jaunuolis prisipažįsta, kad įtemptoje kasdienybėje kartais aplanko nuovargis ar nuobodulys, tačiau viską atsveria pergalė.
Įvairių konkursų laureatas „Santarvei“ visgi prisipažino, kad lengviau dainuoti prieš salėje sėdinčią publiką, nei televizijos projekte.
Ne, kameros jo nevaržo – scenoje vis tik jau dešimt metų. Tačiau jaudulys apima suvokus – „Chorų karus“ žiūri milijonai žmonių.
„Per laidos premjerą pagal žiūrovų skaičių buvome antroje vietoje – „karus“ stebėjo du milijonai žmonių. O praėjusią savaitę net aplenkėme serialą „Moterys meluoja geriau“. Tad reikia galvoti, kaip kuo geriau viską padaryti – atsakomybė labai didelė,“ – atviravo pašnekovas.
Mažeikiškis Nedas „Santarvei“ pasakojo, kad per „Chorų karus“ ir į Mažeikius nebeparvažiuoja – nelieka laiko.
Tačiau nuoširdžiai viliasi mažeikiškių palaikymo – balsuoti galima tiesioginio eterio metu.

Choro lyderis Aleksandras IVANAUSKAS. Nuotrauka iš choro archyvo

Nedas – tai auganti žvaigždė!

Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas, „Božolė“ choro generolas:
– Kaip generolas galiu pasakyti, kad Nedas – labai geras, doras, švelnus vaikinas. Labai gerai išauklėtas, labai mandagus.
Ir jis labai nori dainuoti! Manau, kad šis vaikinas papuolė ten, kur jam ir reikėjo – į Juozo Gruodžio konservatoriją.
O mes tokį jaunuolį priėmėme išskėstomis rankomis – chorui tokių reikia. Tai auganti žvaigždė!
Žinoma, jam sunku suderinti mokslus, konservatoriją, repeticijas, siužetų filmavimus, transliacijas… Jeigu eisime iki galo, jeigu neiškrisime pakeliui iš to vežimo – laukia trys mėnesiai. Bet niekas neverkia!
O sėkmės ir palaikymo labai reikia. Praėjusią savaitę laimėjome, tačiau, žinokite, viskas čia yra laikina. Vieną kartą sekasi, kitą kartą gali gripuoti, ateiti su temperatūra, gali prasčiau pasirodyti. O niekam to dalyko nepaaiškinsi – visiems turi būti gražus ir linksmas. Kad viduje labai bloga savijauta, niekam čia tas neįdomu.
O konkurencija žiauri – tam ir yra rengiamas šis projektas. Čia visi chorai yra apylygiai, visi gražiai pasiruošia.
Užtat mums reikia ir mažeikiškių palaikymo – kad už mus balsuotų.

12 Atsakymų į “Kauno „Božolė“ chore dainuoja ir mažeikiškis”

 1. beveik kaunietė parašė:

  jis,žmogus turintis charizmą,manau,jo ateitis tik dainavime,aš tik už Kauną ir tuo pačiu už Nedą ir jo draugus,jiems lygių nėra,aišku,tai ir choro vadovo nuopelnas.sėkmės jiems

 2. Dalia parašė:

  Dainuoja ne tik mazeikiskis bet dainuoja ir sediske Andzela Mickute:)))

 3. Birutė parašė:

  Aš balsuoju tik už Klaipėdos chorą ir generolą A.Rimiškį.

 4. Žemaitis parašė:

  Šūdas – ne sviestas, Kaunas – ne miestas. Žemaičiai balsuoja tik už savus. Už kaimynus.

 5. Zosė parašė:

  Kodėl Santarvė daro reklamą tik Kaunui? Akmenės ,,Širdžių“ chore dainuoja mažeikiškė mergina ir vaikinas iš ,,Subatvakario“. Pritariu – balsuojam už kaimynus!!! Už Akmenę ir Ventukus!!!

 6. to stengiasi parašė:

  ne per viena naktį tampama žvaigžde… manau kad tau pačiam iki bent jau tokio populiarumo toli…

 7. kaimietei parašė:

  eik karviu melzht ir diedui nuchiulpt, durne tu!

 8. Kaimietė parašė:

  Šį vakarą vėl chorų karai, visi balsuojat už Akmenės chorą….

 9. stengiasi parašė:

  gaila to vaikino, niekaip artimieji jo nepadaro žvaigžde:)

 10. Dionisui parašė:

  šiaip yra Lietuvoje du milijonai, trijų nėra!!! Apsiskaičiavai mažumėle :D

 11. Dionisui parašė:

  o kas tau sakė, kad chorus galima žiūrėti tik Lietuvoje?

 12. Dionisas parašė:

  „Per laidos premjerą pagal žiūrovų skaičių buvome antroje vietoje – „karus“ stebėjo du milijonai žmonių. – A Lietuvoj tiek bėra :)))..įsijautė vaikis į žvaigždę :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto