„Kauškutis“ ir jo draugai surengė kalėdinį koncertą

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

[nggallery id=686 template=caption]Praėjusiais metais savo 25-ąjį gimtadienį atšventęs vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Kauškutis“ antradienį mažeikiškius pakvietė į tradicinį kalėdinį savo ir draugų koncertą.

Dėkojo už pagalbą ir paramą

Be šeimininkų ir jų artimiausių draugų – modernaus šokio studijos „Niuansas“, šventiniame kelias valandas trukusiame koncerte dalyvavo šokių kolektyvai iš Joniškio, Marijampolės, Kretingos, Plungės ir Rygos.
Šis koncertas – savotiškas kolektyvo padėkos vakaras, kurio metu „Kauškutis“ ir jo meno vadovė Jolanta Tendienė dėkojo visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie kolektyvo augimo, tobulėjimo ir pasiekimų.
„Kiekvienas iš mūsų žinome, kad, artėjant Kalėdoms, Naujiesiems metams,  pagalvojame, kas nuveikta, ko siekta, kaip gyventa, norisi padėkoti patiems artimiausiems žmonėms, bičiuliams už jų nuoširdų buvimą šalia, šokių sūkury dovanoti jiems šypsenas, gėrį, džiaugsmą.
Didelė „Kauškučio“ šeima susirenka kartu su draugais ir bendraminčiais vienoje salėje, tam kad surastų gražiausius žodžius, pašoktų smagiausius šokius, padėkotų vieni kitiems už praėjusius metus“, – kalbėjo šventės vedėjai Olga Gross ir Paulius Mylė.

Seni ir nauji draugai

Įprasta, kad šio koncerto metu pasirodo ir kiti Choreografijos mokykloje besimokantys būsimieji muzikantai: šį kartą pianinu grojo Algirdo Grinkevičiaus mokinė Kamilė Kukštaitė, drauge su savo mokytoju Augustu Petkumi scenoje nuotaikingą melodiją saksofonu atliko Justas Kaminskas.
Kai kurie scenoje pasirodę „Kauškučio“ draugai su mažeikiškių kolektyvu bičiuliaujasi jau per 15 metų – toks yra Marijampolės muzikos mokyklos liaudiškų šokių studijos kolektyvas „Javonėlis“, kuriam vadovauja Alina Kvietkauskienė ir Kristina Brazienė.
Patys jauniausi „Kauškučio“ draugai, antrą kartą pasirodę Mažeikių scenoje ir sulaukę audringų žiūrovų plojimų – Gitos Udrės vadovaujamas Rygos moksleivių rūmų liaudiškų šokių ansamblis „Uguntiņa“.
Patys „kauškutiečiai“ pademonstravo įvairių žanrų šokius: istorinius, klasikinius, charakterinius bei pramoginius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto