„Kauškutis“ vėl sukvietė savo draugus

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=279 template=caption]Kitais metais savo 25-metį švęsiantis Choreografijos mokyklos tautinių šokių ansamblis „Kauškutis“ surengė tradicinį kalėdinį draugų susitikimą-koncertą, kuriame, be šeimininkų, dalyvavo dar aštuoni šokių kolektyvai.

Atvežė savo kolektyvus

„Kauškučio“ vadovė Jolanta Tendienė džiaugėsi, kad šiame koncerte dalyvavo buvę Choreografijos mokyklos auklėtiniai su savo kolektyvais.
Pirmos mokyklos laidos šokėja Ilona Miliūtė-Stankevičienė, dabar dirbanti Klaipėdos universiteto pramoginių šokių katedros dėstytoja, į koncertą atvyko su savo kolektyvu – Klaipėdos jaunimo centro vaikų šokių kolektyvu „Junga“, Simona Gargasienė vadovauja Gabijos šokių kolektyvui „Džesi“, o pati jauniausia mokyklą baigusi šokėja Vilma Urbonaitė į buvusį savo miestą Mažeikius atvežė Kauno veterinarijos akademijos liaudiškų šokių kolektyvą „Džigūnas“.
Nepamiršo savo gimtojo miesto ir Gintarė Valaitytė: į koncertą ji  atvyko su savo studijos „Amber“ šokėjais.

Mažeikių nepaliko

Niekada savo „broliuko“ nepamiršta pasveikinti Choreografijos mokyklos modernaus šokio kolektyvas „Niuansas“ ir jo vadovė Jelena Legenzovienė.
Ištikimiausi „Kauškučio“ draugai, jau daugelį metų prieš Kalėdas atvykstantys pabūti drauge, – Joniškio kultūros centro jaunimo šokių kolektyvas „Ratilis“, Marijampolės muzikos mokyklos liaudiškų šokių studija „Javonėlis“ bei Kretingos meno mokyklos liaudiškų šokių ansamblis „Ratilėlis“.
Ko išmokė savo šokėjus, parodė ir dabartiniai mokyklos choreografai, taip pat baigę Choreografijos mokyklą: Ramunė Zelbienė, Olga Gross, Marius Naruta ir Danguolė Dapšytė.
„Smagu, kad šiemet scenoje Mažeikiuose susitikę beveik visi namiškiai parodė, ko išmokę per tą išsiskyrimo laikotarpį. Dar smagiau pagalvojus, kiek mūsų mokykla išleido gabių, šokiui atsidavusių auklėtinių, kurie paskui vėl grįžta į savo mokyklą“, – džiaugėsi J. Tendienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto