Keisis ir mūsų pajamos, ir išlaidos

Nors mūsų pajamos ir didės, tačiau ekonomistai abejoja, kad tai kompensuos nuolat kylančias paslaugų ir prekių kainas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo gyventojams svarbių pasikeitimų. Vieni jų teigiamai pakoreguos gaunamas pajamas, kiti privers dar labiau skaičiuoti ir planuoti savo išlaidas.
Ekonomistai prognozuoja, kad ir toliau neišvengsime komunalinių paslaugų, maisto produktų ir kitų prekių brangimo. Dėl Vyriausybės, Savivaldybės tarybos ar kitų institucijų sprendimų kai kurie pokyčiai mus pasitiko jau pirmosiomis metų dienomis.
Paskelbta apie didesnes elektros, dujų kainas, daugiau kainuos ir alkoholiniai gėrimai bei rūkalai.

});

Didėja dirbančiųjų pajamos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia: minimali mėnesinė alga 2023 m. didėja iki 840 eurų (110 eurų daugiau nei 2022 m.).

Minimalusis valandinis atlygis nuo metų pradžios didinamas iki 5,14 euro vietoje anksčiau nustatyto 4,47 euro. Minimalus valandinis atlygis didėja 0,67 euro,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto