Keleivių pervežėjai klientus apdalijo atšvaitais

Autorės nuotr.

Antradienio vidurdienį į Mažeikių autobusų stotį atvykstantiems ir išvykstantiems keleiviams buvo dalijami atšvaitai.
Socialinę akciją „Saugokime vienas kitą“ inicijavo didžiausios Mažeikių rajone keleivių pervežimo bendrovės – „Mažeikių autobusų parko“ darbuotojų kolektyvas.

Lietuvos automobilių kelių direkcija lapkričio 6-ąją yra paskelbusi Atšvaitų diena. Tačiau įvairios organizacijos prie vienos datos „neprisiriša“ ir iniciatyvas, skatinančias saugaus eismo kultūrą, įgyvendina visą lapkričio mėnesį.
Atšvaitų dalijimo akciją inicijavo ir „Mažeikių autobusų parko“ kolektyvas. Įmonės personalo vadybininkė ir akcijos iniciatorė Sandra Mačėnė sako, kad tamsiausias laikotarpis – rudens vidurys ir žiema, tampa išbandymu vairuotojams. Tamsiuoju paros metu, apniukus, esant darganotam orui, sunku įžiūrėti jau ir prie pėsčiųjų perėjos stovinčius ir į jas įžengti besirengiančius žmones. O ką kalbėti apie užmiesčio kelius ir gatves, kuriomis, dar neišaušus rytais ar anksti sutemus vakarais, vaikšto pėstieji. Jei jie nedėvi šviesą atspindinčių liemenių, nesegi nė vieno atšvaito, tampa nematomais.
„Statistika rodo, kad tamsiuoju paros metu padaugėja skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia pėstieji. Mes, kaip keleivių pervežimo įmonė, kiek įmanoma norėtume prisidėti prie to, kad žmonės gatvėse, perėjose ir keliuose būtų matomesni ir saugesni“, – kalbėjo S. Mačėnė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto