Keliai nebarstomi – taupoma vasarai?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kelininkai teigia, kad jau išnaudotas beveik visas šiai žiemai numatytas druskos-smėlio mišinio kiekis. Svarstomos galimybės dėl papildomo finansavimo, jei šalčiai ir snygis užsitęstų.
Valstybinės reikšmės kelius prižiūrinti „Kelių priežiūra“ informavo, kad dėl sudėtingų eismo sąlygų jau yra valomi ir barstomi žvyrkeliai, kurie priskirti šiai įmonei. Kiti žvyrkeliai mūsų rajone kol kas barstomi ir valomi tik išimtinais atvejais, kai to pageidauja seniūnai.
Dėl slidžios kelio dangos kyla problemų vairuotojams, medikai greitosios medicinos pagalbos automobiliais ilgiau važiuoja pas ligonius, kur kas atidesni privalo būti keleivinių ir mokyklinių autobusų vairuotojai.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Keliai nebarstomi – taupoma vasarai?”

 1. NUOMONĖ parašė:

  Reikia nusipirkti normalias žiemines padangas ir nereikės čia aimanuoti,kad slidu,o dėl pusės metro pusnų – parodykit kur jos yra?

 2. ? parašė:

  Keliai nebarstomi… miestas šiukšlių krūvose paskendęs… Ką veikia miesto gaspadorius? Ar bent retsykiais išlipa iš savo automobilio ir pereina miesto gatvėmis?

 3. ko parašė:

  jūs norite? Kam reikalingas ir kam rūpi tas Lietuvos pakraščio mirštantis miestelis Mažeikiai?

 4. 4e parašė:

  Buvo skambinta ir prašyta,kad nuvalytų kelius,kad pilasi viena po kitos avarijos tai būtų atsakyta, kad šios dienos ar savaitės norma išnaudota ir nieko negalime padėti. Va taip, kad keliams turbūt buvo skirta mažiausiai iš biudžeto, jug žiemų pas mus nėbūna

 5. pati blogiausia parašė:

  PATI PRASČIAUSIA ORGANIZACIJA TAI KELININKAI, kam be priklausytų jie tokia š….. kodėl niieks nakalba kad per sausį avarijos ir mirtys vien dėl tų nedarbo ir skerso dėjimo….. tiek dzin visoms valdžioms ant neigiamai veikiančios įstaigos…..

 6. Aha parašė:

  Tikrai keliai nevalyti,sniego bevei puse metro nei pravažiuot nei praeit ….verksniams visados blogai vasara per karšta žiema peršalta ir nevalyta o kalta jug menulio pilnatis

 7. Virgis parašė:

  Šiemet kaip niekada daug autoįvykių Mažeikiuose. Tai jei dėl to kaltos ne „sudėtingos eismo sąlygos“, o nevalyti keliai, kaip manote, kas atsakingas ir kas turi prisiimti atsakomybę ir kompensuoti materialinius nuostolius? Visa laimė, kad žuvusių nėra dėl nepriežiūros.

 8. Elfas parašė:

  Kelininkai čia nenusipelno nei paniekos, nei pajuokos – yra svarbesnių asabų, kurios sprendžia kiek duoti pinigų, kada leisti išvažiuoti į miestą ir kokią naudoti „technologiją“ keliams prižiūrėti. Tai, kas kad merai keičiasi, jei keliai vienodai nevalomi nuo 2000ųjų tik pilama druska tonomis ir gatvėse gaminama košė.

 9. Uz teisybe parašė:

  Pala pala Mazeikiu kelininkai nebeturi kuom barstyt o tai pala kur tie zvyrkeliai barstyti man labai idomu kad dar niekur tokiu nemaciau

 10. Tirksliskis parašė:

  Tirksliu miestelyje isvis nevalomi keliai, ciuozti reikia su paciuzomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto