Kelias į finalą – atviras

12-mečiai krepšininkai Rygoje įveikė visus keturis varžovus ir užsitikrino kelialapį į finalą.
Nuotr. iš Mažeikių SM archyvo

Mažeikių sporto mokyklos 12-mečių krepšininkų komanda užsitikrino teisę rungtyniauti Baltijos krepšinio lygos (BBBL) finaliniame etape. Tai paaiškėjo po to turo, vykusio Rygoje.

Latvijos sostinėje Mažeikių SM „Hotrema“ krepšininkai, treniruojami Roberto Žibiko, per dvi dienas iškovojo visas keturias pergales. Jie 51:30 įveikė Estijos „Rae SK/Kiili SK“, 69:30 ir 66:19 – Sakartvelo „Tbilisi Basket“ ir „BC Kutaisi“ komandas bei 52:26 privertė pasiduoti Talino „Kalev Cramo“ atstovus.

Geriausiai pagal visus statistinius rodiklius (ir pagal pelnomus taškus, ir pagal atkovotus kamuolius, ir pagal rezultatyvius perdavimus) komandoje rungtyniauja Rokas Petrauskas.

Šiuo metu mažeikiškiai su aštuoniomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu užima pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Komandos treneris Robertas Žibikas „Santarvei“ komentavo: „Šį kartą susidūrėme ne su pačiais stipriausiais varžovais, tačiau svarbu, kad jaunieji krepšininkai įgavo dar daugiau tarptautinės patirties, pirmą kartą susipažino su gruzinų krepšinio mokykla.“

Trečias turas numatytas Estijoje, tačiau mažeikiškiai dar nežino, ar į jį vyks – tarp 24 U12 komandų jie užsitikrino vietą finaliniame etape, kuriam ir žada skirti visą dėmesį.

Ekipa rungtyniauja ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionate Klaipėdos pogrupyje tarp devynių komandų R. Žibiko auklėtiniai, iškovoję aštuonias pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą, užima antrą vietą ir praktiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto