Kelininkai išvažiavo į gatves

Draugystės gatvės dviejų namų kiemuose duobės jau užtaisytos. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pastebėję miesto gatvėse duobes „lopančius“ kelininkus, mažeikiškiai domisi, kada per žiemą išmuštos duobės bus taisomos ir įvažiavimuose į daugiabučių kiemus.

Sumas tvirtins Taryba

Šiomis dienomis tai vienoje, tai kitoje miesto gatvėje galima pamatyti besidarbuojančius kelininkus: iš pradžių jie išfrezuoja, po to karštu asfaltu užtaiso per žiemą gatvėse atsiradusias duobes.
Taip jau užtaisytos duobės Gamyklos gatvėje, Žemaitijos gatvės atkarpoje už Ventos ir Žemaitijos gatvės sankryžos Skuodo link.
Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus parengtame projekte numatyta, kad gatvių su asfalto danga išdaužoms taisyti šiemet bus skirta 450 tūkst. litų, o tokiam pat tikslui privažiuojamuosiuose keliuose prie daugiabučių namų – 307 tūkst. litų.
„Šiuos skaičius dar turi išnagrinėti komitetai, po to patvirtinti Savivaldybės taryba. Nuo jos priimto sprendimo ir priklausys, kiek mes galėsime sutvarkyti duobių gatvėse bei privažiavimo keliuose. Ypač bloga Taikos ir Draugystės gatvių būklė, kur taip pat vyks kelininkai“, – informavo Vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Kosienė.

Taiso karštu asfaltu

Komisija apvažiavo beveik visas miesto gatves, apžiūrėjo privažiavimo prie daugiabučių namų keliukus ir konstatavo, kad praktiškai prie kiekvieno tokio kelio reikia dirbti – vienur padėtis labai bloga, kitur – patenkinama.
„Daug privažiavimų, kur nėra galimybių frezuoti – duobė prie duobės, čia jau būtina rekonstrukcija, bet tam nėra lėšų. Duobės bus tvarkomos karštu asfaltu be frezavimo, pirmiausia kelininkai vyks ten, kur padėtis kritiška“, – sakė vyriausioji specialistė.
„Santarvės“ gyventojai klausė, ar bus tvarkomi privažiavimo prie Žemaitijos gatvės 3, 5, 7 ir 9-ojo namų keliai. Pasak V. Kosienės, numatyta, jog tokie keliai bus tvarkomi ties šios gatvės 3 ir 7 namais. Iš viso Žemaitijos gatvėje bus tvarkoma septyniolika privažiavimo kelių.
Šaltu asfaltu, kuris yra brangus, žiemos metu buvo taisomos kelios pavojų eismo saugumui keliančios gatvių vietos. Šiuo metu asfaltbetonio gamybos bazė jau dirba, todėl karštas asfaltas yra gaminamas ir duobės bus taisomos tik juo.

7 Atsakymai į “Kelininkai išvažiavo į gatves”

 1. Abgrubnagiai parašė:

  Toks lopymas- tai pinigų švaistymas. Nei prafrezuoja, nei dulkes išvalo, nei vandenį paįalina.. Tik sumeta asfaltą ir užvoluoja. Dar pusę duobių visai neliečia. Vėliau žulpos konstatuos, kad darbas atliktas be priekaištų. Tik kad tas lopas po kelių savaičių ištrupės – tai jau ne žulpų galvos skausmas.

 2. To Vytautas Radziunas parašė:

  Manau siek tiek suklydote, ne iki ziemos ir pasalo, o iki pirmo smarkesnio lietaus.

 3. dennis.lt@hotmail.com parašė:

  Darbu vaizdelis ziaurus,ar neimanoma kokybiskiau tai padaryti,kas atliko tuos darbus ir kas uz tai atsakingas.Geda!!!

 4. alina parašė:

  visur viska tvarko tik kazkaip iki skuodo 15a-15b tai nieks nedavaziuoja

 5. Vytautas Radziunas parašė:

  Toki darba,koki matau nuotraukoje,tai „suo nusines ant uodegos“.Ateis ziema ir pasalas iskels tuos lopus.Visame normaliame pasaulye nors menka duobute turi buti isfrezuojama istepama skystu bitumo suriseju,o po to dengiama danga.Cia grynas pinigu svaistymas.O gal plovimas?

 6. viptanas parašė:

  Atsiprašau, ne Žiauga, o Žiulpa…

 7. viptanas parašė:

  Sveiki, net keista matyt taip anksti į gatves išvažiavusius kelininkus. Seniau būdavo rašydavom Santarvėj, tai tarybos narys Žiauga atsirašinėdavo, kad reikia „pirma komisiją sudaryti“, kai dar kartą parašydavo Santarvė, tai atsakydavo, kad „komisija turi apvažiuot ir duobes suskaičiuot“. Uoliai komisijai duobes beskaičiuojant ir vasara prabėgdavo… Šiemet kažkaip neįtikėtinai greitai viskas vyksta, ar tik ne rinkimai artėja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto