Kelio asfaltavimas – dešimtmečių galvosūkis

Prieš daugelį metų pradėjus gyvenamųjų namų statybą atsirado ir kelias nuo Sienos gatvės paraleliai Laisvės gatvei, kurio asfaltavimo klausimas per du dešimtmečius nebuvo išspręstas. Autorės nuotr.

Jau dvidešimt metų dalis Laisvės gatvės gyventojų negali iš rajono valdžios išsireikalauti, kad būtų išasfaltuotas kelias, einantis pro jų namus. Jų teigimu, dar 2002 metais gyventojai savo lėšomis pasirengė šios rekonstrukcijos projektą ir susitvarkė kitus reikalingus dokumentus. Tai padaryti jiems pasiūlė tuometinė Mažeikių rajono savivaldybės administracija, mainais pažadėjusi pirmumo teisę gatvės asfaltavimui nuo Sienos gatvės iki Laisvės gatvės 158 namo.
Pažadai beveik du dešimtmečius liko tik pažadais. Asfalto iki šiol nėra, o gatvės gyventojai, valdžiai priminę apie savo poreikius, sulaukė naujo siūlymo – dar kartą prisidėti prie kelio asfaltavimo savo lėšomis ir taip vėl įgyti pirmumo teisę.
Toks siūlymas ypač papiktino mažeikiškius, kurie jau kartą tai padarė, tačiau norimo rezultato nesulaukė. Kai kurie jų stebisi, kad per 20 metų nepasisekė išsiprašyti asfalto dangos, nors šioje Laisvės gatvės atkarpoje gyvena nemažai esamos ir buvusios rajono valdžios atstovų. Dabartinis Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius – vienas iš jų.
Laisvės gatvės atkarpos, kurios ilgis apie 1,6 kilometro, esančios nuo Sienos gatvės iki Laisvės gatvės 158 namo, gyventojai jau beveik du dešimtmečius ne kartą kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės administraciją prašydami išasfaltuoti kelią, einantį pro jų namus.
Visą šūsnį dokumentų jie pateikė „Santarvei“ – tuomet, kai gatvės gyventojų kantrybės taurę perpildė faktas, kai šalia esančioje asfaltuotoje Sienos gatvėje buvo paklota nauja asfalto danga, o jų poreikiai vėl buvo palikti už borto.
Šios Laisvės gatvės atkarpoje esančių namų savininkai dar prieš beveik 20 metų savo lėšomis buvo pasirengę kelio projektą.
Apie tai „Santarvei“ pasakojo ir čia gyvenantis mažeikiškis Jonas Repšys.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto