Kelionę nutraukė miško žvėris

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį patrulių būrio pareigūnai įregistravo vieną avariją ir nustatė vieną neblaivų vairuotoją.

Keliuose – stirnos

Sekmadienio ankstų rytą nutrūko mažeikiškės kelionė automobiliu „Renault Laguna“ keliu Mažeikiai–Kuršėnai. Šio kelio atkarpoje, kur stovi kelio ženklas, įspėjantis apie į kelią galinčius išbėgti žvėris, staiga iš kairės pusės į kelią iššoko stirna ir susidūrė su automobiliu. Per avariją mašina apgadinta, o stirna nugaišo.
„Šiuo metu miško žvėrys, ypač stirnos, yra labai aktyvūs, daugėja susidūrimų keliuose, tad raginu vairuotojus miškingose vietose būti atsargesniems, stebėti ne tik kelią priekyje, bet ir aplinką, pasirinkti tokį greitį, kad spėtum sustabdyti, netikėtai atsiradus kliūčiai“, – patarė rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Gegužę rajono keliuose užfiksuoti du susidūrimai su stirnomis, balandį tokių nelaimių buvo trys, dvi iš jų – kelyje Mažeikiai–Laižuva.

Apgadino svetimą automobilį

Penktadienio vakarą vyko išgertuvės Ukrinuose. Po kurio laiko pastebėta, kad dingo vienas iš sugėrovų – 26-erių metų židikiškis, o kieme nebėra prieš mėnesį atvežto remontuoti automobilio „Renault 19“. Jį remontavęs ukriniškis apie dingimą pranešė policijai ir susisiekė su minėtu jaunu vyru. Pastarasis prisipažino paėmęs automobilį pasivažinėti ir jį apgadinęs.
Šeštadienį apie septintą valandą į Ukrinus atvyko policijos pareigūnai, beveik tuo pačiu metu atvažiavo ir automobilis, kuriam buvo išdaužtas užpakalinis ir durelių stiklai. Mašiną vairavusiam vyrui, kuris neturi vairuotojo pažymėjimo, nustatytas 2,08 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto