Keliones į ne savo savivaldybę teko nutraukti

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajone policijos pareigūnai per tris praėjusio savaitgalio dienas apgręžė 22 transporto priemones.
Dėl karantino taisyklių pažeidimų praėjusią savaitę pradėta 18 administracinių teisenų.

Postai veiks toliau

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys pirmadienį „Santarvei“ sakė, kad žmonės jau įsisąmonino, jog judėjimas tarp savivaldybių yra ribojamas, tad konfliktų ir praėjusią savaitę neužfiksuota.
„Policijos postai, kurie keliuose, vedančiuose į Mažeikius, yra kilnojami iš vienos vietos į kitą, veiks toliau – iki šios savaitės pabaigos“, – sakė pareigūnas.
Mažeikių PK duomenimis, per visą praėjusią savaitę dėl karantino taisyklių pažeidimų iš viso buvo pradėta 18 administracinių teisenų.

Patikrina duomenų bazėje

„Santarvė“ primena, kad nuo praėjusio ketvirtadienio Vyriausybė leido vadinamuosius socialinius burbulus vienišiems žmonėms, tai yra suteikė galimybę susitikti dviem šeimoms ar namų ūkiams, jei viename iš jų yra ne daugiau kaip vienas suaugęs asmuo arba vienas asmuo ir jo nepilnamečiai vaikai, arba namų ūkis, kuriame yra nuolatinės priežiūros ir slaugos reikalaujantis asmuo.
Tokiems susitikimams netaikomi draudimai judėti tarp savivaldybių.
Kaip paaiškino A. Meškys, policijos pareigūnai gyventojo, kuris vyksta į kitą savivaldybę pas vienišą giminaitį, paklausia to giminaičio pavardės. Jo asmens duomenys patikrinami duomenų bazėje ir įsitikinama, kad toks žmogus gyvena minėtoje savivaldybėje bei atitinka vienišo asmens statusą. Kartu su vairuotoju gali važiuoti jo šeimos ūkio nariai.

One Reply to “Keliones į ne savo savivaldybę teko nutraukti”

  1. Nesuprantu parašė:

    Viskas būtų kaip ir gerai, tik, mano manymu, kažkaip keistai suprantama sąvoka „savivaldybė“. Mažeikių savivaldybės ribos yra gerokai nutolusios nuo Mažeikių, tai kodėl postai yra išdėstyti prie Mažeikių miesto ribų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto