Kelionės nepatogumus kompensavo Norvegijos kalnų ir fiordų grožis

„Samogitian MC“ motociklininkai keliaudami sustodavo apžvalgos aikštelėse pasigrožėti įspūdingais vaizdais. Nuotr. iš asmeninio archyvo   

Kiekvieną sezoną motociklų klubo „Samogitian MC“ nariai išvyksta bent į vieną grupinę kelionę. Šiemet gausybę įspūdžių jie parsivežė iš savaitę trukusios kelionės motociklais po Norvegiją.

});

Nesėkminga pradžia neatbaidė

Postūmis kelionei buvo tai, kad keturi klubo nariai gyvena atskiruose šios šalies miestuose, du iš jų nusprendė atostogų metu grįžti į Lietuvą.
„Įprastai sezono metu važinėjame po renginius Lietuvoje ir Latvijoje, tačiau kiekvienais metais vis audžiame mintį nuvažiuoti kartu kur nors toliau. Puiku, kad atsirado tokia galimybė aplankyti draugus ir kartu sugrįžti į Mažeikius. Pasiruošimas ilgai netruko – tik dvi savaites, ir liepos vienuoliktąją šeši mažeikiškiai, „Samogitian MC“ nariai, išvykome į kelionę. O jau po savaitės aštuoniese buvome namuose“, – pasakojo Žydrūnas Ruginis, vienas iš kelionės dalyvių.
Nesėkminga...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto