Keliui į Laižuvą bus skirta daugiau priežiūros

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sausio 10 dienos „Santarvėje“ rašėme apie problemas, kylančias dėl slidžių, nebarstomų rajoninių kelių.

Dauguma rajono kelių priklauso 3-iajam priežiūros lygiui. Kelių direkcijos priimti dokumentai nenumato tokių kelių barstyti, sniego ir ledo danga tik šiurkštinama.
Reaguodami į gyventojų, UAB „Autobusų parkas“ skundus, Savivaldybė, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius kreipėsi į kelius prižiūrinčias tarnybas, aukštesnes valdžios institucijas, kad problema būtų sprendžiama peržiūrint kelių priežiūros lygius.
„Santarvėje“ rašėme apie tai, kad praėjusią savaitę „Telšių regiono keliai“ direktorius Romualdas Kačerauskas buvo atvykęs į Mažeikius suderinti kelių, kurių priežiūros lygis pakeistas, sąrašo, tačiau meras Antanas Tenys atsisakė tai padaryti, nes į jį neįtraukta kelio atkarpa Žiogaičiai–Laižuva.
Rajono vadovui vis tik pavyko įtikinti kelininkus, kad ši kelio atkarpa turi didelę ūkinę bei socialinę trauką ir jos priežiūra žiemą turi būti geresnė.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Keliui į Laižuvą bus skirta daugiau priežiūros”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  patikekit ponas Taip, kad su tais dzipais kur vazineja atsakingi asmenys musu rajone nera neisvaziuojamu keliu. O jei tokiu yra, tai perskaitykie pirma sakini.

 2. taip parašė:

  ar sedoje nors per kalnijas kas susimylės nuvalyti tegul viršininkai pravažiuoja ir pamatys koks kelias o toloau turbūt kaip dievas duos

 3. Ir taip šaunuoliai parašė:

  Mažeikių kelininkai tikri šaunuoliai. Kur praeitą savaite bevažiuotum nevalyti keliai, slidus. Tik įvažiuoji į Mažeikių rajoną asfaltas sausas, arba vėžios iki pliko asfalto. Ir smėlis matosi ir druską barstė, vanduo išgaravo. Kituose rajonuose kaip Plungės, Skuodo, Kretingos, Klaipėdos sniegas buvo tik valomas, o kelias per dieną aptirpęs, per naktį sušaldavo vėl. Smėlio nėra, druskos nerasta, kad per diena ištirpdytu.

  Ačiū kelininkams!
  Aš tikrai ne kelių darbuotojas :D

 4. Gyventoja parašė:

  Keliui y laizuva tai bus skirta daug prieziuros o link kitu kaimu vaziuojant keliams nebus prieziuros? Kely grynas ledas niekas nebarsto taip ir bijok vaziuot

 5. Vairuotoja parašė:

  Labai gerai, kad pradės labiau prižiūrėti, nes buvo baisu į darbą važiuoti tokių kelių.

 6. taip parašė:

  kai atvažiavo valdžios atstovas pamatė vieną kelio galiuka pavalys bet visi keliai i kaimo vietoves tragiški nejaugi gyventojai reikalingi tik per rinkimus o vėliau jeigu norit visi užsimuškit kodėl kaimas visada diskriminuojamas kur nevažinėja valdžios atstovai ir kelių tvarkyti nereikia

 7. parašė:

  Tai va , užfiksavo Seimo narys K.Bartkevičius slidų kelią , tai ir kelininkai daugiau priežiūros skirs tam keliui , kuriuo važiavo ir dar važiuos Seimo narys. Kai į kokį kaimą ar gyvenvietę atvažiuos Seimo narys K.Bartkevičius , gyventojai turėtų jam priminti ,kad užfiksuotų blogą kelio būklę ir paraginti Seimo narį imtis visų imanomų priemonių kelio būklei pagerinti. Visiems sėkmės slidžiame kelyje !!!

 8. Jonas parašė:

  Gerbiami valdzios atstovai…
  Ka jus kalbat leckava…laizuva…purvenai… ziogaiciai…
  Tai tik kaimai is kuriu veziojami vaikai. Zmones vazineja i darbus i ju nepriziurit.
  O apie valstybines reiksmes keliu prieziura tyliu…
  Kelias mazeikiai-ezere jau kokie 8 metai tragedija.
  Sunkvezimiu ispjautos vezios. Ziema orastai valomi. Kelias iskilnotas salciu kasmet pavasari daugiau kaip 50 nepavaziuosi.
  Zmogus prakirtes padanga ir sulankstes ratlanki pasiskundes kelininkams ir savivaldybei buvo graziai ignoroutas.
  Sekancia diena atsiranda zenklai rinojantys greiti. Bet jokiu beiksmu pagerinti kelio kokybe.
  O del kelio ziogaiciai laizuva … ar tik ponas meras ne i auksode vaziuoja namo????
  Kiekvienas ziuri sau naudos…r8v3

 9. Pikeliškė parašė:

  Skaitau ir galvoju, o kodėl daugiau dėmesio į Laižuvą? Iš Pikelių į Židikus irgi važiuoja autobusas, tuo keliu taip pat vežiojami vaikai mokykliniais autobusais. Tai valdžios atstovų ir norisi paklausti; kada daugiau dėmesio bus skirta keliui Pikeliai -Židikai? Jis ir žiemą, ir vasarą blogas. Labai gaila, kad tuo keliu nesivažinėja Seimo nariai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto