Keliuose toliau žalojami žmonės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusios savaitės pabaigoje policijos pareigūnų registruoti eismo įvykiai parodė, kad vairuotojams dažnai pritrūksta atidumo ir, nepaisant žuvusiųjų keliuose liūdnos statistikos, ir toliau dažnas nepaiso saugaus greičio.


Nelestinai lenkė 

Sekmadienį Bugenių kaime mažeikiškis V. J., vairavęs automobilį „Renault Megane“, lenkė ta pačia kryptimi važiavusį ir į kairę sukusį „VW Golf“, todėl neišvengė susidūrimo. Laimei, šį kartą buvo apgadintos tik transporto priemonės. Žmonės sunkių sužalojimų išvengė.  


Išvežtas į ligoninę

Penktadienį apie vienuoliktą valandą dienos Užlieknėje to paties kaimo gyventojas A. P., vairavęs  „VW Golf“, nepasirinko saugaus greičio, todėl nesuvaldė automobilio ir nuvažiavęs nuo kelio apsivertė. 
Įvykio metu susižalojo pats vairuotojas, kuris išvežtas į ligoninę, apgadintas ir automobilis.


Sužalota vairuotoja

Ketvirtadienio popietę Tirkšliuose, S. Nėries ir J. Janonio g. nereguliuojamoje sankryžoje telšiškė T. Š., vairavusi „Renault Megane“, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „Audi 80“ ir su juo susidūrė.
Smūgio būta stipraus, nes kaltininkės automobilis ne tik užvažiavo ant kelkraščio, bet ir nulaužė medelį, išrovė krūmą.
Šio eismo įvykio metu buvo sužalota „Audi“ vairuotoja mažeikiškė D. P. Moteris išvežta į ligoninę.  Gana stipriai buvo apgadintos ir abi transporto priemonės.

4 Atsakymai į “Keliuose toliau žalojami žmonės”

 1. DRMC parašė:

  Visus, kurie prarado vairuotojo pazymejima, laukia papildomi kursai, o kas prarado 1m ar ilgiau teks ir VĮ Regitroje laykyti egzaminus. Ar to norite? Ne. Saugaus vairavimo.

 2. to a parašė:

  Visu pirma tik ne tau sneketi apie sapnus. Gal kartais su juo isgerineji? Pazistu si zmogu ir savo akim maciau! Nereikia ginti. Visa laime kad nenukentejo niekas, kadangi netoliese ejo mazametis vaikas su mama ir mociute.

 3. a parašė:

  Niekam niedomu ka tu nakti sapnuoji. tai galetum ir nesipasakot savo sapnu… paciam(IAI) tau turetu but geda rasant nesamones

 4. As parašė:

  Uzliekniskiam atsitikus nelaime matyt Dievo bausme, kad susiprastu ko nevalia daryti.. Vaikinas nesenai gaves vairuotojo pazymejima o jau toks mandras. O ir isgert prie vairo megsta, o sudrausminus atsauna truputi tegeriau! Geda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto