Kelmėje – jaunųjų policijos rėmėjų susitikimas

Nuotrauka iš Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK archyvo

Trečiadienį mažeikiškiai jaunieji policijos rėmėjai Aistė Mažonaitė, Matas Petrauskas, Aurelijus Pučinskas kartu su bendruomenės pareigūne lankėsi Kelmėje. Čia neformalioje aplinkoje vyko tarpžinybinis Mažeikių, Akmenės ir Kelmės jaunųjų policijos rėmėjų susitikimas „Būkim kartu –būkim draugais“. Susitikimo tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, bendradarbiavimo galimybėmis.
Dalyviai, pabendravę ir pasidalinę idėjomis, nuveiktais darbais, susipažinę vieni su kitais, aplankė Kelmės r. Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį, nuvyko į regioninį parką. Regioninio parko teritorija ir jo apylinkėmis jie sėkmingai įveikė 18 km žygį dviračiais. Taip pat aplankė miško muziejų, piliakalnį, apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabi gamtos panorama.
Baigiantis renginiui, 4 komandos dalyvavo sportinėje rungtyje, kurioje 1-oji vietą atiteko Mažeikių jaunųjų policijos rėmėjų komandai. Laimėjimas ir laikas gražios gamtos apsuptyje visiems paliko malonių įspūdžių.
Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ,
Telšių apskr. VPK Mažeikių r. PK Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė)

One Reply to “Kelmėje – jaunųjų policijos rėmėjų susitikimas”

  1. Jonis parašė:

    o policininku Lietuvoj dar yra?Ar vien tik tyrejai,tyrinetojai,specialistai ir bendruomenes pareigunai?Cia gal is to anekdoto apie operatoriu gananti karves……Visam pasauli POLICININKAS yra POLICININKAS ir tik lepsyne spiecialistas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto