Kelnių kišenėse – švirkštai su skysčiu

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio rytą į Regioninę Mažeikių ligoninę atvežus pacientą medikai, pastebėję jo turimus švirkštus, iškvietė policijos pareigūnus.

Apie pusę vienuolikos ryto greitosios medicinos pagalbos medikai gavo pranešimą apie neaiškiomis narkotinėmis medžiagomis apsinuodijusį 53-ejų metų vyrą.

Atvykę medikai pacientą išvežė į ligoninę, kad galėtų suteikti pagalbą, ir tuo metu paciento kelnių kišenėje buvo rasti du švirkštai su bespalviu skysčiu, kuris, kaip įtariama, gali būti narkotinė medžiaga.

Apie tai buvo informuota policija, Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Policijos pareigūnai skyrė ekspertams užduotis nustatyti, kokia medžiaga ir koks jos kiekis yra švirkštuose. Įtariamasis, kuris jau iš anksčiau buvo žinomas policijai dėl vagysčių iš telekomunikacijų salonų, nesulaikytas. Jis įpareigotas atvykti į policijos įstaigą apklausti.

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content