Keramikos konkurso laureatė – moksleivė iš Viekšnių

Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos auklėtinės Vanesos Kugrytės darbas „Žaisk, mergyt, su vėjeliu – aš ilgiuosi vandenų“  pelnė aukščiausią konkurso įvertinimą. Nuotrauka iš konkurso organizatorių archyvo

Birželio pradžioje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vykęs moksleivių keramikos konkursas buvo itin sėkmingas viekšniškei Vanesai Kugrytei.
Pasak rengėjų, konkursas organizuojamas jau ne pirmus metus, todėl stengiamasi vaikus patraukti kaskart nauja, kūrybiškumą skatinančia tema. Šių metų konkurso tema „Žaidimas“ buvo skirta Bendruomenių metams pažymėti. Tad vaikai galėjo būti savimi ir visiems papasakoti apie savo mėgstamus žaidimus ir žaidimų draugus.
Mažeikių rajonui atstovavo ir daugiau moksleivių, tačiau tik Mažeikių rajono Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos auklėtinei V. Kugrytei pavyko pelnyti maksimalų įvertinimą – jos darbas „Žaisk, mergyt, su vėjeliu – aš ilgiuosi vandenų“ tapo konkurso laureatu. Vanesos mokytoja – Aleksandra Norbutienė.
Konkurse dalyvavo 130 moksleivių iš 28 Lietuvos bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokyklų, laureatais buvo pripažinti tik 15 darbų (po penkis iš kiekvienos amžiaus grupės).
Konkursantų darbus vertino iš profesionalių menininkų sudaryta komisija.
Asta ŠILAITYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto