Ketinama apriboti alkoholio pardavinėjimo laiką bare „Pegasas“

Vido STANKAUS nuotr.

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai svarstė klausimą, susijusį su naktinio baro „Pegasas“ veikla. Mažeikių rajono policijos komisariato vadovybė kreipėsi į Savivaldybės administraciją su prašymu apriboti laiką, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais minėtame naktiniame bare. Pagrindinis argumentas – šalia „Pegaso“ registruojama dešimtys viešosios tvarkos pažeidimų, muštynių ir kitų nusikalstamų veikų. Po karštų diskusijų politikai nusprendė šį klausimą atidėti, kol bus pateikta išsamesnė informacija.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Ketinama apriboti alkoholio pardavinėjimo laiką bare „Pegasas“”

 1. Inspektuoris parašė:

  Visose knaipese uzdrausti atsiskaityma grynaisiais,sumazes naktiniu plesikautoju,tai buvo isbandyta buvusioje sovietineje rytu Vokietijoje.Surinkti mokesciai soktelejo iki 70%

 2. Marusia parašė:

  Ka daugiau tuose mazeikiuose bogam zabytom krajie veikt,tik arielka gert ir snukius ausint vienas kitam ten juk visi karatistai ir baksiuorai,nei darbo ten yra nei nirnalio uzseimimo,orleanas ir ramona tpl visa mazeikiu pramone.

 3. Virsininkas bubis parašė:

  Kiek yra veiksmingų patrulių patruliuojančių Mažeikių apskrityje?
  Atrodo vienintelis tas sediškis, Mažeikių terminatorius, nepailstantis tvarkos reguliuotojas.
  Dabar trendas ekipaže po pareigūne. Tai kai vyksta kipišai prie pegaso. Prg stovi išsižioję, (jei išvis atvažiuoja!) laukia kol pati situacija susivaldys, juk vienas nepulsi malšint girtų kaimiečių. Alga per maža! Bet tiek pareigūnai, tiek vadukai sutaria, kad su kolegėm važynėtis daug fainiau! Popierius gali pildyt. Aišku, tyrimų nedarysim, rutina tokia! xaltūrinsim, nes ner laiko ir alga per maža, reikia brūžint mieste nuo degalinės iki degalinės kavytės….:D

 4. Vaplis parašė:

  Sveiki,
  Daug teisingų komentarų ir pastabų pasakyta.
  Svarbiausia, kad savivaldybė lėtai reaguoja ir nesaugo Mažeikiškių.
  Tokios veiklos kaip naktinis charlie gyvavimas atnešė ne vienam baimės, kraujo praliejimo ir pan. Kur žiūri darbo inspekcija kai darbuotojas vos ne įkaitas vaikšto tarp girtų, neprognozuojamų žmonių.
  Ribotų veiklą, reikalautų apsaugos, ne tik viduje, bet ir lauke.. Nes ir nekalti lankytojai nori pasisėdėti ir praleisti laiką. Bei išėję į lauką gali nebegrįžti namo. Nes bailai eina treniruotis ant girtų.
  Pegase, kainos už įėjimą kosmosas, naudojasi tuom, kad atplink nėra kur nueiti, apsauga pati bijo išlyst, jos maža, nesijauti saugus.

 5. k parašė:

  va jau senai reikejio nenais tvarka padaryti

 6. Sandra parašė:

  kažkam – B Jei tamsta esi namisėda ar niekur nevaikštantis pensininkas (-ė), tai sėdėkit namuose ir pančiakas megzkit, o kodėl jaunimas taip turi daryti? Nematau nieko blogo, kad žmonės mėgsta kompanijoj pavakaroti ilgiau – išsimiegoti spės – ir taip pusę gyvenimo pramiegama. Ir vienas kitas gramas alkoholio nėra blogai, žinoma, reikia žinoti savo normą, o ne prišniurbti taip, kad norisi kažkaim kibti į atlapus. Kita vertus, „Pegasas“ yra ta vieta, kur kartais galima ir žymių atlikėjų pasiklausyti. Susirenka žmonės, džiaugiasi, tad ir alkoholio pardavimo laiko riboti tikrai nereikia. Kavinės darbuotojai turėtų atsižvelgti į lankytojų būklę – jei jau labai girtas žmogelis, galima tokiam ir nebeparduoti šnapso.

 7. B. parašė:

  Tomui. Pirma. Padorūs žmonės naktimis miega savo namuose. Antra.Kodėl pasilinksminimai neapsieina be alkoholio? Kokios dar gali būti linksmybės apsvaigus. Trečia. Kavinė – tai vieta, kur galima išgerti kavos, o ne prisigerti iki snukių daužymo. Ketvirta. Niekas to „Pegaso“ uždaryti nesiruošia, bet prekyba alkoholiu turi būti nustatyta visiems vienodai – tiki iki 20.00.

 8. Eilinis parašė:

  lai ciarline uzdaro, ten kosmosas kas vyksta naktim, o dirbanciom ten isvis uzjauciu, su kokiais vafliais tenka terliotis, pegasui dar toli iki to ????

 9. Pinkis parašė:

  Uždaryti senai ta skylę reikia

  1. Tomas parašė:

   Pagrįsk kodėl čia skylė? Vienas iš normalesnių klubų Mažeikiuose, kur iki ryto dirbą. Old House vaikai renkasi ir nepilnamečiai, vietos nulis, roala vyresnio amžiaus žmonės, o jaunimui 21-30m amžiaus manau vienintelė vieta, kur galima nueit savaitgalio naktimis pasilinksmit. Uždarykim pegasą, visas kavines iki 12val tegul dirbą, ir ką tuos Mažeikiuose veikti? Tegul policijos ekipažai papildomi dažniau prasuka pro pegasa ir baigsis problemos, dėl nevispročių kurie persigeria ir eina iš proto, nekalti nei pegaso atstovai nei kiti žmonės, kurie ateina ten pasilinksmint.

   1. Rus parašė:

    Tu klubo nesi mates artiste, o jeigu be gerimo nemoki linksmintis, tai vapshe kaimas esi

   2. Arunas parašė:

    Tomas.Geras komentaras????????

   3. Raska parašė:

    Pilnai su jumis sutinku Tomai . Stipresne apsauga, ir nebus jokiu nusikaltimu

 10. Miglė parašė:

  Policija taip pasilengvins sau darbą – pasiskundė savivaldybei, ta, aišku, kišasi, o nukentės eiliniai verslininkai. Tegu patys patruliai rten dažniau pasisukinėja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto