Ketvirtadienį – net šeši ugniagesių iškvietimai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį mažeikiškiai net šešis kartus į pagalbą kvietėsi priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus. Tiesa, itin rimtų pasekmių išvengta.
Tuoj po vidurnakčio kaimynai pastebėjo, kad Ukrinų gatvėje dega medinės malkinės siena. Beįsiplieskiantis gaisras buvo užgesintas per keliolika minučių, didelės žalos jis nespėjo padaryti – apdegė tik apie du kvadratiniai metrai medinės pastato sienos.
Kaip informavo Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, kurie tiria įvykio aplinkybes, gaisras kilo į lauką išnešus sudegusias anglis ir vėjui įpūtus liepsną, kuri persimetė ant malkinės sienos. Laimei, ugnis buvo pastebėta laiku.
Per pietus Naftininkų gatvės 48-ojo namo gyventojai pajuto, kad iš sandėliuko rūsyje jaučiamas degėsių kvapas. Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, atsirado ir sandėlio savininkas, kuris atidarė duris. Kaip paaiškėjo, žmogus tvarkėsi sandėliuke ir išeidamas paliko įjungtą elektros lemputę, o ant jos – padėtą kepurę. Ši įkaito, pradėjo smilkti, tad gaisro išvengta tik kaimynų dėka.
Tą pačią dieną buvusios kompresorių gamyklos administracinio pastato septintajame aukšte užsidegė lango rėmas, kurį Mažeikių PGT pareigūnai užgesino panaudodami parankines priemones. Sodų bendrijoje „Raselė“ liepsnojo šiukšlių konteineris, o vakare gautas pirmasis pranešimas šiais metais apie degančią pernykštę žolę Pavenčių gatvėje, bet jis nepasitvirtino.

Prieš vidurnaktį į Bendrąjį pagalbos centrą vėl paskambino iš sodų bendrijos „Raselė“ – šįkart moteris skundėsi, kad name jaučiamas degėsių kvapas. Atvykę pareigūnai nustatė, kad rusena palėpėje aplink įkaitusį kaminą apdėta stiklo vata. Gesinti ugnies neprireikė – pareigūnai nuardė vatą ir incidentą likvidavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto