Ketvirtfinalyje užfiksuotos lygiosios

„Varduvos“ komanda tirkšliškius įveikė 40-čią taškų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=95 template=caption]Rajono krepšinio A lygoje savaitgalį buvo žaidžiamos pirmosios ketvirtfinalių mačų rungtynės, po kurių jau beveik tapo aiškus trečiasis pusfinalio dalyvis. Kas taps ketvirtuoju pusfinalio dalyviu, sužinosime tik sekmadienį.

Sutriuškino 40-čia taškų

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiąją vietą reguliariajame čempionate pelniusi „Varduva“ nepasigailėjo šeštąją vietą pirmenybėse užėmusių tirkšliškių – sutriuškino juos rezultatu 99:59.
Šis keturiasdešimties taškų skirtumas leidžia „varduviškiams“ ramiai sužaisti antrąsias rungtynes ir ruoštis pusfinalio susitikimui, kuriame jų laukia antrąją vietą reguliariajame čempionate užėmusi „Lukoil“ ekipa.

Baigėsi lygiosiomis

Tuo tarpu kitose rungtynėse tarp „NSK“ ir „Translandijos“ nugalėtojas nepaaiškėjo: varžybos baigėsi lygiosiomis rezultatu 76:76.
Persvarą beveik tris kėlinukus turėjo „Translandijos“ ekipa, tačiau ketvirtajame kėlinyje krepšininkams pritrūko fizinių jėgų ir jaunesni varžovai juos pasivijo.
Pratęsimas šiose rungtynėse nebuvo žaidžiamas, nes dvikovos nugalėtoją lemia dvejų rungtynių taškų skirtumas.
Viską lems antrosios rungtynės, kurios vyks sekmadienį vienuoliktą valandą „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje.
Šios dvikovos nugalėtojas pusfinalyje dvejų rungtynių mače susikaus su reguliariojo čempionato nugalėtoja „Kvistija-RV“.