Kieme sprogo automobilis

Vido STANKAUS nuotr.

Šį rytą, apie 7.10 val., Naftininkų gatvės 10-ojo namo kieme nugriaudėjo sprogimas. Sprogo ir užsidegė automobilis, nuo sprogimo išdužo buto langas.
Įtariamas tyčinis sprogdinimas. 

Nukentėjo du automobiliai

Policijos duomenimis, kieme sprogo „Land Rover Freelander“ (pagaminimo metai – 2005 m.), nuo jo užsidegė kitas automobilis. 7.17 val. į įvykio vietą atvykę pirmieji Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai aptiko degantį automobilio „Citroen C8“ variklio skyrių, gaisras buvo užgesintas per dešimt minučių.
Atvykus policijos pareigūnams, įvykio vieta buvo aptverta skiriamąja policijos juosta. Įtarus tyčinį sprogdinimą, įvestas planas „Skydas“.

Laukia ekspertų

„Laukiame atvykstant ekspertų iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kurie pateiks savo išvadas“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Sprogimas nugriaudėjo tada, kai Naftininkų 10-ajame ir šalia esančiame 8-ajame namuose gyvenantys žmonės dar tik ruošėsi vykti į darbą.
Viena iš namo gyventojų sakė, jog garsas buvo itin stiprus. Kito gyventojo buto langą išdaužė automobilio detalė. Laimei, tuo metu niekas iš namo gyventojų ar atsitiktinių praeivių nėjo pro sprogimo vietą.

 

Jūratės Žilinskienės nuotr.

Jūratės Žilinskienės nuotr.

Jūratės Žilinskienės nuotr.

Jūratės Žilinskienės nuotr.

 

2 Atsakymai į “Kieme sprogo automobilis”

  1. Gerda parašė:

    Prieš tai dieną du kartus girdėjosi sprogimas netoli tos vietos.

  2. bombelė parašė:

    Čia viskas per tuos imigrantus visokius arabus ir kitus, jie čia bombas pas mus išbando po to kad žmonės jū bijotų ir pridaro nuostoliu visiems. kaip dabar reikia gyveniti kai aplink vien tik bombos negali rite normaliai atsikelti turi sprokti bomba kad pabustum

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto