Kietai įmigę vyrai liko be cepelinų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai savo garsiniais signalais gąsdino mažeikiškius, tačiau, laimei, visi incidentai apsiėjo be sunkesnių pasekmių.

Puodas virė, vyrai miegojo

Antradienį, apie šeštą valandą vakaro, visos specialiosios tarnybos skubėjo prie Pavenčių gatvės 33-iojo namo. Iš pirmame aukšte esančio buto rūko dūmai, į beldimus niekas neatsiliepė. Pareigūnai pateko į butą ir pamatė, kad ant viryklės be priežiūros buvo paliktas puodas su cepelinais. Bute buvę vyrai kietai miegojo.
Po valandos mieste vėl kaukė garsiniai signalai – specialiosios tarnybos vyko į J. Tumo-Vaižganto gatvės namą. Giminaičių teigimu, bute gyvenančiai moteriai galėjo sušlubuoti sveikata.
Į pirmame aukšte esantį butą pro pravirą langą patekę pareigūnai išsiaiškino, kad medikų pagalbos moteriai nereikia, sveikata ji nesiskundė.

Užsidegė suodžiai

Kaminus reikia prižiūrėti – tuo įsitikino sodų bendrijoje „Raselė“ gyvenantys namo šeimininkai. Antradienį, apie dešimtą valandą ryto, pastebėję, kad pro namo kaminą veržiasi liepsnos, jie iškvietė ugniagesius.
Kaminas buvo gerokai įkaitęs, jame degė susikaupę suodžiai, be to, kaminas buvo apdirbtas degiomis medžiagomis. Ugniagesiai budėjo, kol suodžiai galutinai išdegė ir gaisro pavojaus neliko.
Beveik tuo pačiu metu pareigūnams teko vykti į prieš Mažeikių PGT pastatą esantį kiemą – čia esančio bendrabučio gyventojai pasiskundė, kad iš šio namo kiemo kylantys dūmai kelia nepatogumų. Paaiškėjo, kad namo gyventoja nedideliame plote degino gamtinės kilmės atliekas, moteris laužą užgesino pati.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto