Kilnojamosios parodos tikslas – priminti apie Dailės mokyklą

Autorės nuotr.

Šeštadienio rytą Mažeikių dailės mokyklos mokytojai ir vadovai aikštėje priešais Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią surengė kilnojamąją mokinių dailės darbų parodą.
Tokiu reginiu buvo siekiama visuomenei priminti apie mokyklą, parodyti nuotolinio mokymosi proceso metu vaikų sukurtus darbus.

Pasak Mažeikių dailės mokyklos direktoriaus Zenono Steponavičiaus, dailė, kaip meno rūšis, padeda labai greitai atsiskleisti žmogaus vidinei būsenai. O per pusantrų karantino metų, tų vidinių būsenų, nuotaikų, pojūčių, vaikams mokantis, o mokytojams vaikus mokant nuotoliniu būdu, buvo labai įvairių.
Laisvėjant karantino sąlygoms, mokyklos pedagogų bendruomenė nutarė mieste surengti kelių valandų trukmės kilnojamąją parodą.
„Kiek buvo įmanoma, rodėme visuomenei mokinių ir visos mokyklos bendruomenės gebėjimus. Esu labai patenkintas Vasario 16-osios proga sukurta ir muziejaus vitrininiuose languose eksponuota instaliacija. O ši paroda – nuotolinio mokymosi proceso rezultatas ir tų piešinių tikrai yra labai puikių. Parodoje – įvairaus amžiaus vaikų sukurti darbai“, – bendraudamas su „Santarve“ kalbėjo Z. Steponavičius.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto